Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Bajty telewizyjne i strumieniowe: grudniowa sprzedaż seriali

Bajty telewizyjne i strumieniowe: grudniowa sprzedaż seriali

Zespół TO ogłosiło nowe partnerstwa dla ich animowanego serialu komediowego Jadeitowa Zbroja (26′ x 22′) z Australijska firma nadawcza (ABC), wiodąca australijska platforma programowa dla dzieci, oraz CBCNajwiększy krajowy francuski nadawca w Kanadzie. Seria została uruchomiona w Australii 28 listopada, a we francuskojęzycznej Kanadzie 22 listopada.

Jadeitowa Zbroja Oryginalny serial o superbohaterach, w którym występuje kochający sztuki walki nastolatek, zadebiutował jesienią tego roku we francuskiej stacji partnerskiej France Télévisions – gdzie szybko stał się jednym z 10 najlepszych programów tego kanału – a następnie Super RTL w Niemczech. Program został również przejęty przez Cartoon Network i HBO Max (USA, L, EMEA), a premiera w regionie EMEA na początku 2023 r.

Tobu Czedżu

Dzieci i rodzina Banijai Mianowany globalnym dystrybutorem audiowizualnym, cyfrowym, wydawniczym, licencjonowania i merchandisingu dla marki Classic Kids Tobo Czedżu. BFK będzie współpracować z istniejącym głównym licencjobiorcą gier Giochi Preziosi i wyznaczył Elenę Picco z Ladybug Entertainment na konsultanta ds. ekspansji komercyjnej we Włoszech.

Pierwotnie stworzony przez włoską artystkę marionetek Marię Perego w 1959 roku, Tobu Czedżu Niedawno został ponownie wyobrażony jako animowany serial komediowy dla przedszkolaków, którego był współproducentem Produkcja Ruchu (BFK Corporation) f Topo Gigio Srl Drugi sezon jest obecnie transmitowany w Rai Yoyo i RaiPlay. Animowana przygoda 2D opowiada o codziennych przygodach Topo Gigio, pierwszej myszy żyjącej wśród ludzi, która stara się rozwiązać wszelkie problemy w Townville, wraz z ludźmi i zwierzętami. przyjaciele.

Zoorożec

Melodie RozrywkaDział dystrybucji treści globalnej grupy dziecięcej i rozrywkowej Toonz Media Group z siedzibą w Irlandii zawarł strategiczną umowę Sky UK Limited za swój animowany serial telewizyjny dla przedszkolaków i CGI Zoorożec – Prawa do sezonu 1 (52′ x 7′) dla telewizji ogólnodostępnej, telewizji podstawowej, telewizji płatnej i SVOD w Anglii, Szkocji, Walii, Irlandii Północnej, Republice Irlandii, Wyspach Normandzkich, Wyspie Man, Gibraltarze i brytyjskich baz zamorskich.

READ  „Cała cisza na froncie zachodnim” (2022) na Netflix

Sky nabyła prawa do serialu na okres trzech lat, począwszy od lutego 2023 r., emitowanego na nowym linearnym kanale Sky Kids i dostępnym na żądanie. Seria opowiada o grupie magicznych stworzeń, które żyją w snach małych zwierzątek, prowadząc je przez pełne zabawy senne przygody, aby zbudować ich pewność siebie i umiejętności podejmowania decyzji, zanim jeszcze się obudzą.

Miasto dinozaurów
Miasto dinozaurów

Pekin Joy Culture Media (Chiny) nabyła prawa do sprzedaży Grupa Reikiserial animowany Miasto dinozaurów i Birdy Bodo, z planami zakończenia dostosowywania treści na język chiński do wyświetlania w wiodących kanałach telewizyjnych i platformach w regionie w najbliższej przyszłości. JCM to firma z siedzibą w Pekinie zajmująca się produkcją, obsługą i marketingiem domowej rozrywki dla dzieci i animacji, która współpracuje z ponad 40 firmami animacyjnymi na całym świecie i udziela wyłącznych licencji na ponad 120 adresów IP w Chinach kontynentalnych.

Birdy Bodo
Birdy Bodo

Miasto dinozaurów Jest to autorska przedszkolna seria 2D o rodzinie dinozaurów żyjących w idealnym środowisku miejskim. Program miał udane debiuty w DeA Junior (Włochy) i Tiny Pop (Wielka Brytania), Piwi+ (Canal + Group, Francja), YLE (Finlandia), ERT (Grecja), Ketnet (Flamandzka Belgia), MBC (MENA), Menart (Bałkany), Discovery Italia’d Frisbee, All Media Latvia (Kraje bałtyckie), TG4 (Irlandia) i Minika (Turcja).

Birdy Bodo to urocza animowana komedia, która podąża za tytułowym bohaterem, który nie mówi w żadnym języku obcym i nie odróżnia Australii od bieguna północnego, ponieważ pełni rolę przewodnika dla dzieci po różnych interesujących miejscach, ucząc widzów geografii, kultura i historia różnych krajów oraz ważne wskazówki, co robić podczas podróży. Serial brał udział w oficjalnym konkursie na Międzynarodowym Festiwalu Filmów dla Dzieci w Chicago i zdobył pierwszą nagrodę na Festiwalu Filmów dla Dzieci Chinh Indian.

Dennis Groźny i Zgrzytacz
Dennis Groźny i Zgrzytacz

Dystrybucja plecaków odrzutowych ogłosił szereg umów z sieciami w całej Azji na 269 półgodzinnych programów wysokiej jakości ze swojej rozrastającej się biblioteki treści. Pokazy animacji obejmują:

 • Discovery Warner Brothers Kupił prawa do transmisji Mikamato (Sezon 1) w Cartoon Network Dennis Groźny i Zgrzytacz (sezony 1 i 2) w Cartoon Network i POGO w Azji Południowej
 • The Walt Disney Company (Japonia) Przejął prawa do Paper Owl’s Biedronka i pszczoła (Sezon 1).
 • Kanał dla dzieci GRT Dostał prawa mo pokaż Dla Chin i Hong Kongu.
 • Kanał edukacyjno-rozrywkowy dla dzieci Da Vinci wziął prawa Telewizja stworów i Yoko (sezony 1-3) dla Azji, Indii i Bliskiego Wschodu.
 • Astro W Malezji kupił prawa Spokies film i straszydła (sezony 1-3) dla Malezji i Brunei.
 • Kanały dla dzieci ETV z przyprawami W Indiach ponownie licencjonowane prawa Siostry (Sezon 1).
READ  Uczestnik karaoke nosi czarną twarz, by naśladować Kendricka Lamara – VIBE.com
Harry'ego i Bonniego
Harry’ego i Bonniego

… Poza tym:

 • Studio animacji upoważniony Harry’ego i Bonniego i Kurczak Chuck Do kanału edukacyjno-rozrywkowego dla dzieci Grupy MBC MBC3 (Bliski Wschód i Afryka Północna) – 130 połączonych odcinków wyemitowanych w 2023 r.
 • Leo i Tig Drugi sezon został wydany na Leo i Tig Włochy Kanał Youtube. S1 i 2 są również dostępne do codziennego przesyłania strumieniowego w Rai Yoyo i na żądanie za pośrednictwem RaiPlay we Włoszech. Producentem serialu jest Parawoz.
 • Historie zwierząt Bing Od filmy z akamarem Ją też stworzyłem Ray Yoyo Debiuty w tym miesiącu, na podstawie sukcesu bing W Rai Play od czasu jego premiery w 2018 roku.
 • Uroczy króliczek stał się także hitem na YouTube w Polsce, gdzie bing Jej oficjalny polski kanał osiągnął milion subskrybentów. Serial emitowany jest także w MiniMini+ i PulsKids w Polsce.
 • Nadrzędny + Jej globalna obecność wzrosła w grudniu, gdy usługa przesyłania strumieniowego stała się dostępna we Francji, a następnie w Niemczech, Szwajcarii i Austrii, zwiększając łączną liczbę rynków do 45.
Kurczak Chuck
Kurczak Chuck