Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Bajty telewizyjne i strumieniowe: grudniowa sprzedaż seriali

Zespół TO ogłosiło nowe partnerstwa dla ich animowanego serialu komediowego Jadeitowa Zbroja (26′ x 22′) z Australijska firma nadawcza (ABC), wiodąca australijska platforma programowa dla dzieci, oraz CBCNajwiększy krajowy francuski nadawca w Kanadzie. Seria została uruchomiona w Australii 28 listopada, a we francuskojęzycznej Kanadzie 22 listopada.

Jadeitowa Zbroja Oryginalny serial o superbohaterach, w którym występuje kochający sztuki walki nastolatek, zadebiutował jesienią tego roku we francuskiej stacji partnerskiej France Télévisions – gdzie szybko stał się jednym z 10 najlepszych programów tego kanału – a następnie Super RTL w Niemczech. Program został również przejęty przez Cartoon Network i HBO Max (USA, L, EMEA), a premiera w regionie EMEA na początku 2023 r.

Tobu Czedżu

Dzieci i rodzina Banijai Mianowany globalnym dystrybutorem audiowizualnym, cyfrowym, wydawniczym, licencjonowania i merchandisingu dla marki Classic Kids Tobo Czedżu. BFK będzie współpracować z istniejącym głównym licencjobiorcą gier Giochi Preziosi i wyznaczył Elenę Picco z Ladybug Entertainment na konsultanta ds. ekspansji komercyjnej we Włoszech.

Pierwotnie stworzony przez włoską artystkę marionetek Marię Perego w 1959 roku, Tobu Czedżu Niedawno został ponownie wyobrażony jako animowany serial komediowy dla przedszkolaków, którego był współproducentem Produkcja Ruchu (BFK Corporation) f Topo Gigio Srl Drugi sezon jest obecnie transmitowany w Rai Yoyo i RaiPlay. Animowana przygoda 2D opowiada o codziennych przygodach Topo Gigio, pierwszej myszy żyjącej wśród ludzi, która stara się rozwiązać wszelkie problemy w Townville, wraz z ludźmi i zwierzętami. przyjaciele.

Zoorożec

Melodie RozrywkaDział dystrybucji treści globalnej grupy dziecięcej i rozrywkowej Toonz Media Group z siedzibą w Irlandii zawarł strategiczną umowę Sky UK Limited za swój animowany serial telewizyjny dla przedszkolaków i CGI Zoorożec – Prawa do sezonu 1 (52′ x 7′) dla telewizji ogólnodostępnej, telewizji podstawowej, telewizji płatnej i SVOD w Anglii, Szkocji, Walii, Irlandii Północnej, Republice Irlandii, Wyspach Normandzkich, Wyspie Man, Gibraltarze i brytyjskich baz zamorskich.

READ  10 chwytów kosmetycznych i makijażowych na imprezy i wydarzenia

Sky nabyła prawa do serialu na okres trzech lat, począwszy od lutego 2023 r., emitowanego na nowym linearnym kanale Sky Kids i dostępnym na żądanie. Seria opowiada o grupie magicznych stworzeń, które żyją w snach małych zwierzątek, prowadząc je przez pełne zabawy senne przygody, aby zbudować ich pewność siebie i umiejętności podejmowania decyzji, zanim jeszcze się obudzą.

Miasto dinozaurów
Miasto dinozaurów

Pekin Joy Culture Media (Chiny) nabyła prawa do sprzedaży Grupa Reikiserial animowany Miasto dinozaurów i Birdy Bodo, z planami zakończenia dostosowywania treści na język chiński do wyświetlania w wiodących kanałach telewizyjnych i platformach w regionie w najbliższej przyszłości. JCM to firma z siedzibą w Pekinie zajmująca się produkcją, obsługą i marketingiem domowej rozrywki dla dzieci i animacji, która współpracuje z ponad 40 firmami animacyjnymi na całym świecie i udziela wyłącznych licencji na ponad 120 adresów IP w Chinach kontynentalnych.

Birdy Bodo
Birdy Bodo

Miasto dinozaurów Jest to autorska przedszkolna seria 2D o rodzinie dinozaurów żyjących w idealnym środowisku miejskim. Program miał udane debiuty w DeA Junior (Włochy) i Tiny Pop (Wielka Brytania), Piwi+ (Canal + Group, Francja), YLE (Finlandia), ERT (Grecja), Ketnet (Flamandzka Belgia), MBC (MENA), Menart (Bałkany), Discovery Italia’d Frisbee, All Media Latvia (Kraje bałtyckie), TG4 (Irlandia) i Minika (Turcja).

Birdy Bodo to urocza animowana komedia, która podąża za tytułowym bohaterem, który nie mówi w żadnym języku obcym i nie odróżnia Australii od bieguna północnego, ponieważ pełni rolę przewodnika dla dzieci po różnych interesujących miejscach, ucząc widzów geografii, kultura i historia różnych krajów oraz ważne wskazówki, co robić podczas podróży. Serial brał udział w oficjalnym konkursie na Międzynarodowym Festiwalu Filmów dla Dzieci w Chicago i zdobył pierwszą nagrodę na Festiwalu Filmów dla Dzieci Chinh Indian.

Dennis Groźny i Zgrzytacz
Dennis Groźny i Zgrzytacz

Dystrybucja plecaków odrzutowych ogłosił szereg umów z sieciami w całej Azji na 269 półgodzinnych programów wysokiej jakości ze swojej rozrastającej się biblioteki treści. Pokazy animacji obejmują:

 • Discovery Warner Brothers Kupił prawa do transmisji Mikamato (Sezon 1) w Cartoon Network Dennis Groźny i Zgrzytacz (sezony 1 i 2) w Cartoon Network i POGO w Azji Południowej
 • The Walt Disney Company (Japonia) Przejął prawa do Paper Owl’s Biedronka i pszczoła (Sezon 1).
 • Kanał dla dzieci GRT Dostał prawa mo pokaż Dla Chin i Hong Kongu.
 • Kanał edukacyjno-rozrywkowy dla dzieci Da Vinci wziął prawa Telewizja stworów i Yoko (sezony 1-3) dla Azji, Indii i Bliskiego Wschodu.
 • Astro W Malezji kupił prawa Spokies film i straszydła (sezony 1-3) dla Malezji i Brunei.
 • Kanały dla dzieci ETV z przyprawami W Indiach ponownie licencjonowane prawa Siostry (Sezon 1).
READ  Czarna wdowa siedzi na haju na zgniłych pomidorach! Fani to uwielbiają!
Harry'ego i Bonniego
Harry’ego i Bonniego

… Poza tym:

 • Studio animacji upoważniony Harry’ego i Bonniego i Kurczak Chuck Do kanału edukacyjno-rozrywkowego dla dzieci Grupy MBC MBC3 (Bliski Wschód i Afryka Północna) – 130 połączonych odcinków wyemitowanych w 2023 r.
 • Leo i Tig Drugi sezon został wydany na Leo i Tig Włochy Kanał Youtube. S1 i 2 są również dostępne do codziennego przesyłania strumieniowego w Rai Yoyo i na żądanie za pośrednictwem RaiPlay we Włoszech. Producentem serialu jest Parawoz.
 • Historie zwierząt Bing Od filmy z akamarem Ją też stworzyłem Ray Yoyo Debiuty w tym miesiącu, na podstawie sukcesu bing W Rai Play od czasu jego premiery w 2018 roku.
 • Uroczy króliczek stał się także hitem na YouTube w Polsce, gdzie bing Jej oficjalny polski kanał osiągnął milion subskrybentów. Serial emitowany jest także w MiniMini+ i PulsKids w Polsce.
 • Nadrzędny + Jej globalna obecność wzrosła w grudniu, gdy usługa przesyłania strumieniowego stała się dostępna we Francji, a następnie w Niemczech, Szwajcarii i Austrii, zwiększając łączną liczbę rynków do 45.
Kurczak Chuck
Kurczak Chuck