Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Ballard’s Beach Resort na Block Island wznawia zawieszenie licencji alkoholowych i rekreacyjnych

Plaża była prawie pusta w Ballard’s Beach Resort na Block Island we wtorek, 23 sierpnia 2022 roku, dzień po zawieszeniu licencji na alkohol i rekreację. Właściciel Ballarda odwołuje się do dwutygodniowego zawieszenia, które nastąpiło po kłótniach i aresztowaniach na miejscu imprezy i na promie Block Island 8 sierpnia.Alexa Jagoz

Popularny zajazd, restauracja i bar Block Island spotykają się z reakcją po bójce na ruchliwym i gorącym festiwalu muzyki reggae 8 sierpnia, która doprowadziła do aresztowań w miejscu, a później na promie Block Island.

Felipe nie uczestniczył w wirtualnym przesłuchaniu. Brian LaPalante z LaPlante Sowa Goldman z Cranston, który powiedział, że reprezentuje Ballard przez ostatnią dekadę, powiedział we wtorek urzędnikom stanowym, że dwutygodniowe zawieszenie to „kara śmierci”, która rzekomo wyrządzi Ballardowi nieodwracalną krzywdę.

LaPlante zauważyła, że ​​większość ponad 100 pracowników Ballard posiada wizy H-2B, które pozwalają amerykańskim pracodawcom na sprowadzanie cudzoziemców do pracy tymczasowej.

„Ta dwutygodniowa sankcja po ponad dekadzie zerowych naruszeń zmusi tych pracowników do szukania pracy w tym trudnym czasie, ponieważ jest to koniec sezonu” – powiedział Lapalante. „Będą powstrzymani od zarabiania pieniędzy na zawsze. Zostaną one stracone na zawsze.”

Powiedział Mikołaj A. Solitru z firmy Robert E. Craven & Co. z North Kingstown, reprezentującej New Shoreham, powiedział, że 8 sierpnia była „masa” ludzi przeskakujących przez ogrodzenia i wchodzących na posesję Ballarda bez sprawdzania dokumentów tożsamości i bagażu. Ballard zakończył festiwal muzyczny godzinę wcześniej, o 18:00, wycinając muzykę i zamykając bary, co, jak powiedział Solitro, spowodowało „masowy exodus” uczestników z miejsca koncertu do pobliskich doków promowych. Były kapitan policji miejskiej określił sytuację na chodnikach tamtej nocy jako „chaotyczną”.

READ  Szpieg: Spotkał anioły, które były wyczerpane

Lapalante powiedział, że członkowie rady w poniedziałek wieczorem „wprowadzali w błąd”, sugerując, że Felipe był odpowiedzialny za linie utworzone przez jego sponsorów na promie po tym, jak opuścili posiadłość Ballard. Powiedział, że doszło do jednego aresztowania na terenie własności Ballarda, ale twierdził, że więcej przypadków miało miejsce na promie należącym do Interstate Navigation.

Solitru przyznał, że chociaż było to pierwsze oficjalne przestępstwo Ballarda od ponad 15 lat, powiedział, że wydarzenie wymknęło się spod kontroli i stało się niebezpieczne dla policji, personelu promów i uczestników.

Ta sytuacja była bardzo niebezpieczna. Po prostu nie możemy go odzyskać, powiedział Solitru. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo a ekonomia [issues]Zawsze będę opowiadał się za bezpieczeństwem społeczeństwa”.

Przez sześć godzin w poniedziałek wieczorem pięciu członków Rady Miejskiej New Shoreham, którzy pełnią również funkcję Rady Komisarzy ds. Licencji, wysłuchało oświadczeń adwokatów, zeznań świadków, przesłuchanych świadków i obejrzało nagranie wideo, zanim jednogłośnie zgodziło się na wniosek zawiesić licencje Ballard na napoje alkoholowe i rekreacyjne na 14 dni, począwszy od północy we wtorek. Zawieszenie uniemożliwiłoby Ballard’s organizowanie rozrywki lub serwowanie napojów alkoholowych podczas weekendu Święta Pracy, jednej z najbardziej ruchliwych części roku.

„Spodziewaliśmy się jasno napisanej rezolucji Rady Miasta, która została odczytana na głos, a nawet nie omówiona przez Radę Komisarzy ds. Licencji, po prawie pięciu godzinach zeznań na żywo w [Monday night’s] Rzeczniczka Ballard, Kimberly Boland, powiedziała The Globe w oświadczeniu we wtorek. „Ballard natychmiast odwoła się od bezpodstawnej decyzji do Departamentu Regulacji i Sądu Najwyższego Rhode Island”. Dodała, że ​​Felipe i firma nie mieli w tym czasie dalszych komentarzy.

W swoim apelu do stanu prawnicy Felipe nazwali sprawę w gminie „polowaniem na czarownice”.

To nie pierwszy raz, kiedy Ballard miał w tym roku do czynienia ze skargami na gniew i upojenie na miejscu: od 1 maja odebrano 49 telefonów do policji lub straży pożarnej w związku z nieuporządkowanym zachowaniem, hałasem i innymi problemami w obiekcie.

READ  Platynowy Jubileusz Królowej Elżbiety 2022: Książę Jerzy i księżniczka Charlotte niespodziewanie pojawiają się

Członkowie zarządu nie udali się na sesję wykonawczą podczas przesłuchania i nie było między nimi dyskusji, zanim jednogłośnie zagłosowali za zawieszeniem licencji Ballarda. Lapalante twierdził, że radni mają z góry ustaloną decyzję przed poniedziałkową sesją. Po przesłuchaniu w poniedziałek wieczorem Felipe i jego prawnicy odmówili komentarza w gazecie, chociaż James Callahan z Callaghan & Callaghan w North Kingstown, która reprezentuje również New Shoreham, powiedział, że spodziewa się, że Felipe i jego zespół „zrobią coś bardzo szybko”.

Oczekuje się, że prawnicy Felipe złożą skargę do Sądu Najwyższego, ale zrobili to dopiero o 15:00

Chociaż naruszenia licencji omawiane na poniedziałkowym przesłuchaniu są uważane za naruszenie numer jeden w miejscu rozrywki, z rejestrów miejskich wynika, że ​​Ballard miał poprzednie przesłuchanie, które doprowadziło do wszczęcia postępowania przeciwko ich licencjom w 2004 roku. Ballard był przedmiotem 29 skarg dotyczących hałasu od 15 maja do maja 2004 r. 19 lipca 2004 r., w tym 10 skarg z dnia 19 lipca 2004 r. tylko według metryk miejskich. Rada miasta zatwierdziła kary dla Ballarda podczas przesłuchania 28 lipca 2004 r., w tym zawieszenie całodobowej licencji na alkohol na początku sierpnia 2004 r. oraz koncesję na rekreację na świeżym powietrzu od północy 6 sierpnia do północy 12 sierpnia. Ale dzień przed rozpoczęciem zawieszenia Ballard złożył skargę w Sądzie Najwyższym Hrabstwa Waszyngton, żądając tymczasowego zakazu odebrania decyzji.

W tym czasie gmina i Ballard osiągnęli porozumienie ugodowe, zgodnie z dokumentami, które oddaliło skargi i prawnie wyeliminowało wszelkie rejestry Ballardów, wobec których miasto musiało wszcząć postępowanie w sprawie ich licencji.

Przeczytaj Prośbę Apelanta Apelacyjnego o Pozostanie w Wypadku oraz Sprzeciw Ballarda wobec Ruchu Resztowego poniżej:

Ten artykuł został zaktualizowany raportami z nadzwyczajnego spotkania Departamentu Biznesu Rhode Island, opisujących scenę w Ballard we wtorek po południu.

READ  Ryan Reynolds mówi, że Deadpool 3 może zacząć kręcić w 2022 roku

Z Alexą Gagosz można się skontaktować pod adresem [email protected] Śledź ją na Twitterze Umieść tweeta I na Instagramie Umieść tweeta. Z Carlosem Muñozem można skontaktować się pod adresem [email protected] Śledź go na Twitterze Umieść tweeta I na Instagramie Umieść tweeta.