Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Podcast Meghan Markle: Duchess ujawnia, że ​​żłobek Archiego zapalił się

Meghan Markle ponownie przeżyła przerażający moment, kiedy w pokoju dziecinnym syna Archiego wybuchł pożar.

Długo oczekiwany pierwszy odcinek podcastów Meghan na Spotify został dziś usunięty.

W nim księżna Sussex opowiedziała swojej przyjaciółce Serenie Williams o przerażającym momencie, w którym odkryła, że ​​przedszkole Archiego zapaliło się podczas jej trasy Sussex po RPA.

Niania Archiego w tym czasie – nazwana tylko imieniem Lauren – opiekowała się dzieckiem w domu w Nyanga, słońce wspomniany.

Meghan powiedziała: „W momencie, gdy wylądowaliśmy, musieliśmy się poddać [Archie] W tym mieszkaniu kazali nam zostać.

„Przygotowywał się do spania na drzemkę. Natychmiast poszliśmy na oficjalne zaręczyny w tym mieście zwanym Nyanga i był ten moment, kiedy staję na pniu drzewa i wygłaszam tę mowę kobietom i dziewczętom, kończymy zaręczyny, wsiadamy do samochodu i mówią, że w mieszkaniu jest pożar.Co?W pokoju dziecka był ogień.

„Mamy z powrotem naszą cudowną nianię, Lauren. Lauren jest w powodzi łez.

„Miała położyć Archiego na drzemkę, a ona właśnie powiedziała:„ Wiesz co? Pozwól mi po prostu zejść na przekąskę na dół ”.

„Pochodziła z Zimbabwe i bardzo nam się podobało, że zawsze przywiązywała go do pleców kawałkiem błotnej szmatki, a jej instynkt brzmiał: „Pozwól, że zabiorę go ze sobą, zanim go zdejmę.

„W czasie, gdy schodziłem po schodach, palił się kominek w pokoju dziecinnym.

„Nie było czujnika dymu. Ktoś akurat poczuł zapach dymu w korytarzu, wszedł do środka i ogień został ugaszony. Miał tam spać.”

W 57-minutowym programie Meghan i Serena również wydają się „konfrontować kobietę z podwójnymi standardami, gdy nazywa się ją „ambitną”, jak stwierdza opis.

Dodaje, że odcinek „pionierski” zawiera również rozmowy z „wybitną ekspertką od płci” dr Laurą Cray.

Meghan otworzyła podcast, mówiąc: „Kiedy miałam 11 lat i dorastałam w Los Angeles, zobaczyłam reklamę, która zmieniła sposób, w jaki pojmowałam swoje miejsce na świecie.

READ  Kim Kardashian udowadnia, że ​​zjadła burgera w reklamie Beyond Meat | wideo

„Pozwól mi wyjaśnić: nie dlatego, że ta reklama była jakimś sprytnym elementem marketingowym – w rzeczywistości było zupełnie odwrotnie.

„A więc oto, co się wydarzyło: byłem w szóstej klasie, siedziałem w mojej klasie – i oglądaliśmy telewizję, kiedy zaczęła się reklama”.

Następnie odtwarzany jest dźwięk z Ivory Dish Soap Commercial.

Meghan pojawiła się w 1993 roku w odcinku Nick News, odnosząc się do reklamy – mówiąc, że „rani moje uczucia”.

Kontynuuje: „Cześć, jestem Megan. A to są ARCHETYPY – mój podcast o wytwórniach i dziedzinach próbujących powstrzymać kobiety”.

„W ciągu następnych dziesiątek odcinków będziemy mieszkać w środku i rozrywać pudła, które kobiety wkładają od pokoleń – pudła takie jak diva, crazy, b-word, sl**.

„Niektóre z tych słów – te określenia – są szorstkie; są ścierne. I chcę dotrzeć do sedna, skąd pochodzą, dlaczego istnieją tak długo i – co ważniejsze – jak możemy ominąć ich.”

Ta historia została pierwotnie opublikowana przez słońce Reprodukowano go za zgodą

Przeczytaj powiązane tematy:Meghan Markle