Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Bankwest zamyka wszystkie oddziały na Wschodnim Wybrzeżu i obniża regionalne godziny pracy w Australii Zachodniej

Bankwest ogłosił, że po znacznym spadku użytkowania zamknie 14 oddziałów East Coast, a także skróci godziny pracy w 29 oddziałach regionalnych w Australii Zachodniej.

Oddziały East Coast odnotowały 64-procentowy spadek wykorzystania, ponieważ bank zapowiedział, że zamiast tego skoncentruje się na inwestowaniu w swoje usługi cyfrowe i maklerskie, aby sprostać zmieniającym się potrzebom klientów.

Bankwest dostosuje również godziny pracy w 29 oddziałach regionalnych w Waszyngtonie, które przeniosą się na dwa i cztery dni w tygodniu.

Po raz kolejny bank wskazał na zmianę preferencji klientów w kierunku bankowości cyfrowej.

Centralne oddziały West Bank w Geraldton, Kalgoorlie, Albany i Banbury będą otwarte przez pięć dni w tygodniu.

Bank podał, że transakcje w oddziałach regionalnych w Waszyngtonie spadły średnio o 33 procent w ciągu ostatnich pięciu lat, ale wykorzystanie aplikacji wzrosło o 31 procent w ciągu ostatnich dwóch lat.

„Klienci coraz częściej oczekują od nas prostszych i łatwiejszych usług bankowych za pośrednictwem naszych pośredników, kanałów cyfrowych i kanałów call center, dlatego bardzo ważne jest, abyśmy spełnili te oczekiwania” – powiedział Jason Chan, dyrektor generalny West Bank.

„Badamy, w jaki sposób nadal zachowujemy właściwą równowagę między wspieraniem klientów, którzy chcą korzystać z oddziałów, a jednocześnie dostarczaniem usług cyfrowych, których oczekują od nas klienci.

„Będziemy nadal być wiodącym bankiem detalicznym w naszym stanie… Na wschodnim wybrzeżu Bankwest ma silną pozycję do rozwoju jako bank cyfrowy skoncentrowany na właścicielach domów”.

Scott Spittles, dyrektor generalny bankowości osobistej w Banquest, powiedział, że kontaktowano się z klientami w sprawie zmian i podnoszenia kwalifikacji pracowników oddziału w Waszyngtonie.

Przeczytaj powiązane tematy:Pert
READ  Potencjalni nabywcy domów ostrzegają przed wyższymi stałymi stopami procentowymi, gdy Bank Rezerw powraca do bodźca