Belgia skrytykowała Polskę sześcioma golami

Prezydent Martineza ujawnia swoją stratę sąsiadom w Holandii, co skłoniło jego dzieci do zmierzenia się z Robertem Lewandowskim i spółką

Belg Kevin De Bruyne strzeli bramkę polskiemu bramkarzowi Bartłomijowi Dragowskiemu. Pic/AFP

Belgia Zgrałeś Polskę, aby wygrać mecz Ligi Narodów 6-1 in Bruksela Środowa noc. Belgia przegrała swój mecz otwarcia z sąsiadami Holandią 1:4, ale odpowiedziała coraz bardziej dominującym występem i zakończyła mecz z pięcioma bramkami w nieco ponad 30 minut.

„Przynosi to dodatkowe emocje, gdy przegrywasz ze swoimi przeciwnikami, więc to zdecydowanie było dziś wieczorem motywatorem. Holandia Byliśmy bierni, czekaliśmy, niepewni. – Teraz byliśmy zespołem, a nie pojedynczymi osobami – powiedział trener Belgii Roberto Martinez.

Polska strzeliła pierwszego gola po 28 minutach, gdy gwiazdor Robert Lewandowski strzelił swojego 22. gola dla klubu i reprezentacji w 2022 roku. Gospodarze wyrównali na trzy minuty przed końcem pierwszej połowy. Kevin De Bruyne przeniknął do polskiej obrony. Po tym, jak uniknęło jego jazdy, Timothy Castaney oddał piłkę Axelowi Witselowi, który strzelił do siatki. Belgia objęła prowadzenie po 59. minucie.

Przeczytaj też: Indyjskie drużyny hokejowe wyjeżdżają do Europy

Kapitan Eden Hazard znalazł De Bruyne’a wolnego w polu karnym i dośrodkował Bartłomieja Dragowskiego. Hazarda zastąpił w 66. minucie Leandro Trossard, który strzelił dwie bramki w siedem minut. Wtedy obrońca Leander Dendoncker strzelił swojego pierwszego gola w reprezentacji. Lois Openda, który zadebiutował w reprezentacji sześć minut przed końcem, zakończył bieg.

Tymczasem w Dublinie Wiktor Cygankow strzelił gola, prowadząc Ukrainę do wygranej 1:0 z Irlandią. Cygankow wykonał rzut wolny w drugiej połowie na stadionie Aviva w Dublinie.

Ta historia została uzyskana z zewnętrznych agencji żywieniowych. Midday nie ponosi odpowiedzialności za rzetelność, rzetelność i dane tekstowe. Zarząd mid-day / mid-day.com zastrzega sobie wyłączne prawo do zmiany, usunięcia lub usunięcia (bez powiadomienia) treści według własnego uznania z dowolnego powodu.

READ  Matteo Berrettini wyprzedza Rudda, aby zapewnić Włochom miejsce w finałach miejskich