Ben Simmons szczyty sezonu, Brooklyn Nets – Sacramento Kings, Dyson Daniels, Memphis Grizzlies – New Orleans Pelicans, wyniki, wyniki, Los Angeles Clippers vs Dallas Mavericks.

Legenda NBA zwróciła się do Nets z prośbą o wykorzystanie Bena Simmonsa w sytuacji lepszego narzutu walczącej gwiazdy.

Ponadto świat koszykówki chwali byczego dolara australijskiego.

Śledź wszystkie wydarzenia dnia w Okładka NBA!

Oglądaj średnio 9 meczów NA ŻYWO w sezonie regularnym NBA w ESPN w Kayo Sports w ESPN w Kayo Sports. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny teraz>

Środa, 16 listopada

Środa 16 listopada

Ogromne pochwały dla Danielsa po zwycięstwie na Bay Lane

CJ McCollum zdobył 30 punktów w sezonie. Podczas gdy rezerwowi Larry Nance Jr. i Jose Alvarado wnieśli kluczowy wkład w ekscytację Nowego Orleanu nad Memphis 113-102 we wtorkowym meczu NBA.

McCollum oddał 11 z 23 rzutów z podłogi, 7 z 13 z rzutów za 3 punkty i złapał dziewięć podań, gdy Pelicans poprawili się na 8-6, za Memphis (9-6) w Konferencji Zachodniej.

„Po prostu starałem się być agresywny, ryzykować”, powiedział McCollum, który miał 22 punkty w drugiej połowie. „Często chodziłem na siłownię, próbując popracować nad moimi podstawami i dyscypliną strzelecką, a dziś wieczorem po prostu to trwało.

„Miałem tak wiele świetnych stylizacji przez cały sezon i ich nie porzuciłem. Chciałem po prostu skupić się na pracy i to się opłaciło. ” Ja Morant zdobył najwięcej w meczu 36 punktów, prowadząc Memphis, ale kiedy usiadł na ławce rezerwowych pod koniec trzeciej kwarty, kiedy Grizzlies prowadzili 86-85, Pelicans przejęli prowadzenie.

Tatum Police – najgorszy błąd techniczny w historii? | 00:39

Nowy Orlean prowadził 15-5 z przerwą Moranta i przedłużył wzrost do 19-5, uzyskując przewagę 104-91 przy 6:12 przed końcem, Alvarado zdobył pięć punktów w biegu, a Nance i McCollum dodali po cztery.

Nance zakończył mecz z 19 punktami, siedmioma zbiórkami i dwoma blokami, podczas gdy Alvarado miał 12 punktów i sześć asyst.

READ  Koty zdobywają podwójną szansę dzięki odważnemu zwycięstwu nad Świętymi

Pelicans, jedni z najgorszych strzelców za trzy punkty w NBA, trafili 18 z 38 zza łuku, wspomagani przez trenera Williego Greena i pewnym uderzeniem do kosza, aby przyciągnąć obrońców i ustawić podanie, gdy nie ma strzału rozwinąłby się.

„Trener skupił się na łatwym wczesnym podaniu, upewniając się, że gracze mają chęć do strzału” – powiedział McCollum. „Chłopaki dużo przebywali na siłowni i pracowali nad złapaniem i zastrzeleniem trzech gości, a dziś wieczorem ich zastrzeliliśmy.

„Za każdym razem, gdy docieramy do farby, musimy ufać naszemu osądowi. To zasługa graczy, którzy wykonują właściwe podanie i właściwą grę. ” Napastnik Memphis, Yaren Jackson Jr., zadebiutował w sezonie po przejściu operacji prawej stopy po play-offach w 2022 roku, zdobywając siedem punktów, sześć zbiórek i pięć zablokowanych strzałów.

Dyson Daniels zdobył trzy punkty, dziewięć zbiórek, przechwyt i blok w 17 minut, aby przejść długą drogę z napastnikiem Pelicans Zionem Williamsonem, który przegapił mecz z powodu kontuzji prawej stopy.

Młody australijski gracz otrzymał wiele pochwał za swoją produkcję.

Grizzlies powiedzieli w środę, że będą bez obrońcy Desmonda Bane’a przez dwa do trzech tygodni z powodu skręcenia prawego dużego palca u nogi. Bane osiąga średnie wyniki w karierze na poziomie 24,7 punktu, 4,9 zbiórki i 4,8 asysty w meczu z lepszym odsetkiem strzałów niż z ziemi i zasięgiem 3 punktów.

W międzyczasie Jaren Jackson Jr. zadebiutował w sezonie po operacji stopy poza sezonem, notując pięć bloków.

Siatki rozbiły się, gdy legenda wywołała ławkę Simmonsa

Brooklyn Nets zostały zniszczone na wyjeździe przez Sacramento Kings 153-121.

Kevin Durant poprowadził Nets z 27 punktami, ale poza tym zespół Jacque’a Vaughna nie mógł zapomnieć, ponieważ pozwolił Kings na ponad 60% rzutów z gry, w tym 48% ze środka pola.

Ben Simmons ponownie wszedł z ławki i był produktywny z 11 punktami, pięcioma zbiórkami, trzema asystami i przechwytem w 20 minut.

READ  Gwiazdy Socceroos i Matildas, grupy fanów, krytykują klęskę organizacji finałów Premier League

A mówiąc w TNT w przerwie, gdy Nets przegrywali 73:54, legenda NBA, Charles Barkley, zastanawiał się, czy Simmonsa lepiej wykorzystać jako rezerwowego.

„Co robią Brooklyn Nets? Mają tylko jednego faceta, który może zdobyć bramkę w jednostce początkowej „, powiedział.

„Ben Simmons potrafi grać tylko bardzo szybko i nie rozumiem w ogóle zdejmowania go z ławki.

„Musi grać, aby pomóc tym facetom zdobywać łatwe kosze… Jego pewność siebie jest teraz wyraźnie zastrzelona, ​​ale może popychać piłkę i może pomóc im zdobyć łatwe kosze”.

Terrence Davis zdobył 31 punktów z ławki rezerwowych po bardzo skutecznym uderzeniu 12 na 16 z 16 strzałami i siedmioma potrójnymi trafieniami, siedmioma zbiórkami i trzema przechwytami, podczas gdy Domantas Sabonis miał 17 punktów, siedem zbiórek i siedem asyst.

Było to czwarte z rzędu zwycięstwo Sacramento, które po raz pierwszy w tym sezonie poprawiło się na 7:6 i przekroczyło 500, podczas gdy Nets ponieśli drugą porażkę z rzędu i spadli na 6:9.

Nożyce MAVS EDGE po LUKA MAGIC

W Dallas Luka Doncic zdobył 35 punktów i 11 zbiórek, pokonując Los Angeles Clippers 103:101.

Dorian Finney-Smith za trzy punkty zapewnił Dallas prowadzenie 93-93, a do końca czwartej kwarty pozostało 2:50. Następnie Dwight Powell przejął piłkę i trafił za trzy punkty Reggiego Bullocka, dzięki czemu Mavericks prowadzili 96:93 na 2:02 przed końcem.

Pollock dodał kolejną trójkę po stracie Clippers, dając Dallas prowadzenie 99-93 na 91 sekund przed końcem.

Nicholas Batum odpowiedział strzałem za 3 punkty dla Clippers, a Paul George dodał lay-up, dzięki czemu goście prowadzili 99-98 na 51 sekund przed końcem.

Doncic trafił za 3 punkty na 27 sekund przed końcem, zwiększając prowadzenie Dallas do 102-98. George odpowiedział na lay-up na 18 sekund przed końcem, a Bullock wykonał 1 z 2 rzutów wolnych na zaledwie 7,3 sekundy przed końcem, co dało wynik 103-100, ponieważ Clippers szukali rzutu za 3 punkty, aby zremisować.

READ  Polska wykryła w swojej przestrzeni powietrznej obiekt, który wystartował z Białorusi, prawdopodobnie balon obserwacyjny

Zamiast tego Mavs sfaulowali Batuma i wykonali rzut wolny, a następnie spudłowali kolejny, ale Dallas złapał zbiórkę i wybiegł w ostatnich sekundach, aby zapewnić sobie zwycięstwo.

George Clippers zdobył 23 punkty, Batum 22, a Vinnie Smith dodał 21 punktów dla Dallas.