Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Bestseller Richard Osman mówi: „Chcę, aby ludzie czuli się ciepło i mile widziani

„Ja” to bardzo dziwna rzecz wśród prezenterów telewizyjnych. Żenująco wysoki, nieco ponad 200 cm i bardzo słaby wzrok, Osman jest uważany za niegrzecznego i, jak sam mówi, na zawsze nieudolnego. Jest niezwykle inteligentny, ale nie kosztem biegaczy testowych. Ludzie często opisują go jako „kochanego”, którego sam często używa. Fakt, że tak wielu młodych ludzi kupiło jego pierwszą książkę, tak jak robili to starzy programiści, jest niesamowity. Robienie wskazówek jest piękne. Nasz wywiad jest piękny. Mówi to szczerze i bez zażenowania. Ludzie mają absolutną rację, że go lubią.

Jednym z powodów, dla których uważa, że ​​książki działają, jest to, że z nikim nie rozmawia. Podobnie jak w przypadku teleturniejów, pisze książki, które chce przeczytać. „Nigdy nie musisz być sarkastyczny ani myśleć„ Och, zastanawiam się, czy ludziom się to spodoba?” „.Pisujesz coś do swoich kości. Kryminały naprawdę tkwią w moich kościach.”

Chociaż przychodzi mu to naturalnie, jasne jest również, że naprawdę chciał napisać bestseller. Cokolwiek mniej byłoby porażką. „Tak. I to nie dlatego, że „Och, chcę zarobić dużo pieniędzy”. To dlatego, że to było środowisko, w którym dorastałem. od.”

Mówi, że nie może planować sprzedaży dwóch milionów egzemplarzy; Może po prostu zrobić, co w jego mocy, a następnie wypromować go do granic wytrzymałości w podpisaniu książek. „Ale tak. To naprawdę ważne dla mnie, aby zrobić coś, co ma przynajmniej potencjał, aby być sławnym.”

W związku z tym godzi się z określeniem swoich książek jako relaksujących, co jest niewątpliwie atutem, ale uważa, że ​​rozrywka ma więcej zalet, niż sugeruje ta etykieta. W przeciwieństwie do klasycznego Mayhem Parva – czy też Midsomer, z nieproporcjonalną liczbą martwych białych mieszkańców – jego mały świat jest celowo zróżnicowany; Jest czarna policja i azjatycki detektyw, a najbardziej bohaterskim towarzyszem Kwartetu jest polski robotnik budowlany, który jest jednym w oczach Brexiterów.

READ  Athol Daily News - Kalendarz: 10 listopada 2021

To nie jest świat, który przyznałaby panna Marple, ale dziwny angielski Czwartkowy Klub Morderstw Jest to jeden z głównych punktów sprzedaży w wielu krajach, w których nikt nie ma pojęcia, że ​​Richard Usman jest w telewizji.

„Myślę, że ze względu na to, skąd pochodzę i gdzie jestem teraz, książka naprawdę ma autentyczność” – mówi Osman. „Jeśli chcesz wiedzieć, jaka jest Wielka Brytania, istnieje wiele bardzo fantazyjnych opisów stanu narodu, które możesz przeczytać, ale myślę, że tak Czwartkowy Klub Morderstw Niezłe miejsce na rozpoczęcie. Chcę, żeby ludzie czuli się w książce ciepło i mile widziani, ale w końcu wybraliśmy też „Hej Blamey, zajęliśmy się tam kilkoma sprawami”.

Na przykład o klasie. O tym, kto awansuje, a kto nie. „Gdybym mógł coś zmienić, dałbym bardziej równe szanse. Zdecydowanie widzę ludzi, z którymi dorastałem, którzy osiągnęliby wiele, gdyby poszli do różnych szkół, wiesz.”

Nikt nie chce czytać artykułu Richarda Othmana, mówi sam. „Ale gdybym mógł wskazać coś na temat klasy w tym kraju, owiniętej w piękną układankę w stylu Agathy Christie, byłoby wspaniale. Misja wykonana”.

Człowiek, który zmarł dwukrotnie Wysłane przez Vikinga za 32,99 USD.