Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Co nowego w Netflix Australia w październiku 2021 r.

Od dramatu o wytrwałości i determinacji po film o Jake’u Gyllenhaal – oto nowości w serwisie Netflix w październiku.

Co pojawi się na Netflix w październiku? dużo rzeczy.

Oto nasze najważniejsze informacje, z pełną listą poniżej. Zalecenia pogrubione.

armia złodziei (29 października): Ludwig Dieter z Safe-cracker był jednym z dwóch złodziei scen (drugi to Tig Notaro) w filmie zombie Zacka Snydera, więc ma sens, że postać ma już prequel w pracach. Nie ma jednak zombie, ale fajny napad zwerbowany do gangu międzynarodowych przestępców. wesoły!

Pokojówka (1 października) Przemówienie brzmi frustrująco – samotna matka bez pieniędzy, bez domu i bez referencji, próbująca odbudować swoje życie po ucieczce z obraźliwego związku – ale twardość historii i głęboko angażująca rola Margaret Qualley sprawiają, że ten film Zwycięzca.

Ty S3 (15 października): Joe opanował prześladowanie, morderstwo i ogólną infiltrację, ale czy poradzi sobie z ojcostwem? Wraz ze swoim równie socjopatycznym partnerem, Love, młoda rodzina żyje teraz w słonecznym klimacie północnej Kalifornii, gdzie jest teraz w klatce, klatce lokalnych ograniczeń.

Coleen w czerni i bieli (29 października): Sportowiec i aktywista Colin Kaepernick nie zawsze był piłkarzem. Dorastając w głównie białej społeczności, jego gra była baseballem, dramatyczną historią z tej sześcioczęściowej serii od producenta Avy DuVernay, z prawdziwym Kaepernickem, który wydaje się ją opowiadać.

kometa (1 października): Jake Gyllenhaal ponownie spotyka się z reżyserem Antoine’em Fuqua w tym filmie o policjantu w call center, który pogarsza się wraz z nadejściem nocy io szeregu dzwoniących, którym nie chce pomóc. Potem dzwoni kobieta o imieniu Emily i mówi, że została porwana.

Klub Opiekunki C 2 (11 października): Seria książek Ann M. Martin była instytucją dzieciństwa i pierwszym sezonem serialu Netflix Do Their Soul Justice, wiernej, ale świeżej adaptacji historii grupy dziewcząt, które rozpoczynają usługę opieki nad dziećmi. Jeśli drugi sezon jest w stanie kontynuować cykl, co za gratka dla fanów.

READ  Przewodnik po wydaniu Blu-ray i 4K Ultra HD Blu-ray — 22 sierpnia – 28 sierpnia 2021 r.

Muzyczna Diana (1 października): Ilustrowana produkcja pokazu na Broadwayu, przedstawiająca historię księżnej Diany od krótkich zalotów Karola, przez ich niechlujny rozwód, aż do samego końca — a on robi to wszystko poważnie, prosto z serca. Ile wspaniałych piosenek i numerów tanecznych.

Przeczytaj powiązane tematy:Netflix