Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Bezpłatna koszulka Uniqlo Heattech

Wraz ze spadkiem temperatury Uniqlo pomaga nam się rozgrzać. Istnieje 5000 doładowań online.

Co jest lepsze niż sprzedaż Uniqlo? Prezent Uniqlo.

Popularny japoński detalista, znany ze swoich produktów dobieranych kolorystycznie przez cały sezon, porzuca ze swojego sklepu 5000 topów. Kolekcja Hit Tech LuxuryZaprojektowany, aby pomóc Twojemu ciału generować i zatrzymywać ciepło.

Dostępnych będzie 5000 kopii przez cały dzień, z datami premiery o godzinie 10:00, 13:00 i 16:00. Cel: Aby zdobyć jeden, musisz odnieść sukces w wirtualnej grze na gorąco lub na zimno.

Gracze użyją swojego wskaźnika, aby znaleźć niewidzialne szczyty, poruszające się za pustym tłem – przez trzy poziomy. Kolor wskaźnika zmieni się w zależności od tego, jak blisko lub jak daleko jesteś od lądowania na jednym z nich.

Zwycięzcy otrzymają kod umożliwiający realizację najwyższej bezpłatnej wartości Heattech w wysokości 19,90 USD oraz możliwość podarowania kolejnego prezentu Heattech jednemu z trzech partnerów charytatywnych: Melbourne City Mission, St Vincent’s Foundation i Thread Together. W sumie Uniqlo oferuje 10 000 szczytów – 5000 dla graczy i kolejne 5000 dla potrzebujących.

Inni Australijczycy spoza Wiktorii również mogą zagrać w tę grę, aby wygrać jeden z pięciu kuponów Uniqlo o wartości 500 $.

grać Tutaj Od 10 rano w piątek 25 czerwca.

READ  Fake Shadow Torch Recenzja - Delikatne Zrobotyzowane Króliki