Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Biały proszek: skandale Nadii Bartel, Wayne’a Curry’ego i Billy’ego Smitha nie znikną

Jeśli jest jeden rodzaj oszustwa, na punkcie którego mam obsesję, to jest to Gwiazdy przyłapane na gorącym uczynku z „białym proszkiem”.

Zapomnij o crocsach, workowatych dżinsach lub celebrytach odkrywających nową czystkę — ja po prostu obserwuję sławnych ludzi uwikłanych w skandal związany z białym proszkiem.

Tego typu skandale odważnie zdefiniowały ostatnie dwa lata popkultury. Bez względu na to, co działo się na świecie, celebryta lub influencer zawsze był przyłapany na kamerze z białym proszkiem. To był rodzaj głupoty, na którą możemy liczyć.

Historie o białym proszku pomogły przerwać bardzo ponury cykl wiadomości. mieliśmy zamknięcie, COVID-19 wybuch epidemii choroby Oprocentowanie Rosja idzie do Wojna z Ukrainą. Jednak mieliśmy też celebrytów, którzy byli na tyle głupi, że pozowali w istocie białej – i to był rodzaj bogatego, frywolnego dramatu, którego potrzebowałem.

kredyt, w przypadku gdy kredyt jest należny, Nadia Bartel Była królową skandali z białym pudrem. Nie ma znaczenia, ile nieuczciwych gwiazd futbolu z dobrą koordynacją ręka-oko zostanie złapanych przez istotę białą, słynne muśnięcie istoty białej przez Bartella to coś z podręczników historii. Odsuń się, to czas, by zabłysnąć dla Bartela.

Podczas ostrej blokady Melbourne w 2021 roku wyciekło wideo, na którym wąchała białą substancję podczas urządzania przyjęcia domowego. Istota biała była włączona 3 dolary za talerz Kmart I szybko szybko się rozprzestrzenił.

Mogę z zadowoleniem stwierdzić, że posiadam dokładnie ten obraz. Widzimy? Influencerzy naprawdę mają wpływ.

Jest coś Chef’s Kiss w influencerze, który organizuje nielegalną imprezę i zostaje złapany z białym proszkiem. Powiedz mi, że jesteś daleko ode mnie, nie mówiąc mi, że jesteś daleko ode mnie. „Zorganizowałem przyjęcie w rezerwacie i było tam coś białego!” zrobił.

Bartel obficie przeprosiła i od tego czasu zmieniła swoje talenty na całowanie swojego nowego adoratora na plaży i publikowanie jej zdjęć. „prawdziwy” żołądek. Och, być wpływowym!

READ  Eurowizja 2021 w The Crooked Mirror. Internauci nie zawiedli się [MEMY]

nowo, Australijska wyspa miłości gwiazda Cassidy McGill opublikowała, a następnie szybko usunęła zrzut ekranu w swojej relacji na Instagramie. Na usuniętym zdjęciu trzymała tabliczkę zawierającą dwie kreski i woreczek z białym proszkiem.

Od tego czasu przeprosiła za zdjęcie, ale jest coś tak relatywnego w tym, że jest na tyle głupie, by opublikować je na swoim Instagramie. Najpierw McGill nie znalazł miłości w reality show, a teraz to. Kobiety przez to przechodzą!

Skandale z białym proszkiem nie są zarezerwowane tylko dla influencerów. Legenda AFL Wayne’a Curry’ego Skończyło się to czymś, co można opisać jedynie jako całkowity rozłam, kiedy… Herold Słońce, poinformował, że 51-latek został ewakuowany z Crown Burswood w 2022 roku po tym, jak zamykana na zamek torba zawierająca białą substancję wypadła z jego kieszeni na stół w pokoju gier. Od tego czasu Carey zaprzeczył, że była to nielegalna substancja.

Sensacja westernowego buldoga i łodzi marzeń Billy Smith znalazł się częścią białego proszku Skandal, kiedy wyciekł klip wideo i zdjęcia, które pokazały gwiazdę niosącą małą torebkę białego proszku i pojawił się klip, który wydawał się pachnieć Smith nieznaną substancją.

Od tego czasu przeprosił, co faktycznie doprowadziło do kilku ważnych rozmów na temat zdrowia psychicznego. Dlatego dostaje swój przydomek wymarzonej łodzi.

Może to mój błąd, że tak lubię skandale z białym proszkiem. Ale jest coś pocieszającego w oglądaniu, jak twoje ulubione gwiazdy się pieprzą.

Jasne, może nie miałem własnego skandalu z białym proszkiem, ale jestem uzbrojony w talerz Nadia Bartel Kmart, kiedy nadejdzie czas.