Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Big B kupuje koncentratory tlenu z Polski i przekazuje wentylatory BMC

Bombaj: Amitabh Bachchan napisał blog o tym, jak kupić 50 koncentratorów tlenu z Polski i podarował wentylatory BrihanMumbai Municipal Corporation (BMC).

„Serdecznie dziękuję rządowi Polski, Prezydentowi Wrocławia, Ambasadorowi Indii w Warszawie oraz polskiej firmie LOT za miłe gesty wobec mnie. Publiczne zaproszenie było jednym z miejsc, które potrzebowały pomocy w pilnej potrzebie Koncentraty tlenu. Trudno było je zdobyć i było z Trudne do zdobycia, a kiedy nie miałem żadnego bezpośredniego źródła, aby je zdobyć, zgłosili się mój przyjaciel i konsul Indii we Wrocławiu ”- napisał Bachchan w swoim poście na swoim blogu późno. Czwartek.

Pisał też: „… zapoznał się z moją pracą przy zakupie kondensatorów i wymyślił nazwę i dane polskiej firmy, która je produkowała, które były eksportowane w różne części świata i czy to możliwe. źródeł moich potrzeb. Natychmiast złożyłem zamówienie na 50 koncentratorów tlenu, co zostało przeze mnie zabronione ze względu na brak sprzętu i były produkowane i sprzedawane dość szybko. Kupiłem więc 50 kondensatorów i zostaną wysłane 15 maja ”.

„Koncentratory tlenu zostały również zamówione z innego źródła, a 60 z nich ma przyjść w ciągu kilku dni” – powiedział na swoim blogu.

Big B napisał również o przekazaniu respiratorów do BMC.

Na swoim blogu wspomniał: „Tak więc zapotrzebowanie na wentylatory było równie dotkliwe. Kiedy powiedziałem, że chcę przekazać coś na ten cel, BMC The BrihanMumbai Municipal Corporation powiedział mi, żebym nie dawał pieniędzy, ale kupił wentylatory. Zniechęcające, ale na szczęście zgłosiła się inna agencja i pomaga mi przy moim zamówieniu. Zamówiłem 20 respiratorów, z których 10 przybyło dzisiaj i cieszę się, że udało mi się je dziś dostarczyć do BMC i kilku szpitali miejskich w Bombaju. Bilans powinien będzie 10 do 25 dnia. Zostanie również rozesłany do większej liczby szpitali, które tego potrzebują. „

READ  Kraje podejmują ścisłe ostateczne decyzje dotyczące najlepszych międzynarodowych funkcji

(Ians)