Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

BIG pierwszym zespołem zaproszonym na V4 Future Sports Festival 2021

BIG przyjął zaproszenie do udziału w V4 Future Sports Festival, ogłosiła dzisiaj organizacja.

ten CS: GO Turniej odbędzie się w Budapeszcie na Węgrzech i odbędzie się w studiu offline. Rozpoczęcie go zaplanowano na 14 listopada, tydzień po zakończeniu PGL Stockholm Major, imprezy, w której weźmie udział również BIG.

W sumie na turniej do Budapesztu przyjedzie 12 drużyn. Esports Sinners Esports, Wisła Kraków, Team Fiend, ONYX i ENTERPRISE już zarezerwowały swoje miejsca, przechodząc przez wydarzenia kwalifikacyjne.

Kolejne cztery drużyny zostaną ogłoszone w późniejszym czasie, a jedno zaproszenie należy bezpośrednio do drużyny węgierskiej. Kolejne dwie drużyny przejdą przez turnieje kwalifikacyjne w Polsce i na Słowacji.

V4 Future Sports Festival powraca po rocznej przerwie spowodowanej trudnościami regulacyjnymi związanymi z pandemią COVID-19. Turniej stał się popularny w 2019 roku, kiedy zadebiutowały takie drużyny jak Rat Sports, Ninja in Pajamas i MIBR. W tym czasie chodziło o 300 tysięcy euro. I tym razem pula nagród będzie taka sama. Zwycięzca otrzyma swoją połowę.

W tej chwili wśród potwierdzonych drużyn BIG jest najlepszą drużyną, która weźmie udział w wydarzeniu, według Oceny HLTV. Tym samym oczekuje się od nich, że będą faworytami do wygrania turnieju, z koniecznością pojawienia się w dodatku.

V4 Future Sports Festival 2021 rozpocznie się 14 listopada i zakończy 21 listopada.

READ  Świątek wygrywa 25. mecz z rzędu i dochodzi do ćwierćfinału Rzymu | wiadomości tenisowe