Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Biograficzny „Putin” przetestuje apetyty z Władimirem Putinem stworzone przez sztuczną inteligencję

Biograficzny „Putin” przetestuje apetyty z Władimirem Putinem stworzone przez sztuczną inteligencję

Włóż toNowy polityczny film biograficzny, który w przyszłym tygodniu zostanie zaprezentowany międzynarodowym dystrybutorom na Targach Filmowych w Cannes, może sprawdzić, jak chętnie branża filmowa i widzowie są skłonni zaakceptować sztuczną inteligencję.

Dramat wyreżyserowany przez polskiego reżysera Beselle’a, znanego również jako Patrick Vega, odtwarza postać rosyjskiego przywódcy Władimira Putina, wykorzystując sztuczną inteligencję opracowaną we współpracy z jego własną firmą technologiczną AIO, tworząc coś, co reżyser określa jako „pierwszy film fabularny oparty na deepfake”.

Niemiecka Grupa Kinostar zajmuje się globalną sprzedażą Włóż to Film zostanie zaprezentowany międzynarodowym dystrybutorom na nadchodzących Targach Filmowych w Cannes. Kinostar rozpoczął sprzedaż filmu w AFM w zeszłym roku i będzie emitował ten sam film w kilku krajach Europy.

Włóż to

Włóż to

©Basalil

Mówiąc do Reporter z HollywoodBasalil powiedział, że sfilmował sceny rosyjskiego przywódcy, wykorzystując polskiego aktora o podobnej budowie ciała, a także wykorzystał technologię sztucznej inteligencji, aby „nałożyć na aktora twarz Putina, tworząc realistyczny efekt z najwyższą dokładnością”, co jego zdaniem byłoby niemożliwe. tradycyjny makijaż czy protetyka.

Besaleela, który zasłynął genialnymi, brutalnymi (i odnoszącymi ogromne sukcesy) polskimi filmami gangsterskimi, m.in Pitbull I Kobiety mafiidebiutuje w języku angielskim z Włóż to. Film określany jest jako thriller polityczny i psychologiczny portret rosyjskiego prezydenta, który postrzega historię życia Putina jako powstanie największego gangstera. (Oryginalny tytuł filmu brzmiał Czterech z prawemtermin używany do określenia elitarnych postaci przestępczości zorganizowanej).

Film odtwarza kilka rzeczywistych wydarzeń, w tym kryzys zakładników w moskiewskim teatrze w 2002 r., masowe bombardowania Czeczenii pod rządami Putina i rosyjską inwazję na Ukrainę, w tym materiały nakręcone przez ukraińskich filmowców podczas tej inwazji.

Jednak głównym bohaterem filmu jest sam Putin, a raczej jego wersja AI, i nie jest to ładny obraz. W Zwiastun filmuReżyser ukazuje w filmie Putina drżącego w brudnej pieluszce, obrażającego swoją byłą żonę Ludmiłę Aleksandrowną Oszeretną, obnoszącym się z romansem ze znacznie młodszą dziewczyną Aliną Kabajewą, a także chłodno wydającego rozkazy zamachów bombowych i zabójstw politycznych.

Basalil ogłosił po raz pierwszy Akcja filmu rozgrywa się w maju 2022 r., po inwazji Rosji na Ukrainę, ale stwierdził, że opracowanie i wyszkolenie sztucznej inteligencji potrzebnej do odtworzenia wizerunku Putina na ekranie zajęło ponad dwa lata. Prawdziwy test technologii nastąpi 26 września Włóż to Rozpoczyna się jego premiera kinowa w Europie Wschodniej.

READ  Mel C odwołuje polski program sylwestrowy w sojuszu ze społecznością LGBT