Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Bliźniaczki Veronicas, Lisa i Jessica Origliaso, opłakują matkę po jej śmierci z powodu łamiącej serce choroby

Wyróżnienia zaczęły napływać do Veronicas po tym, jak australijskie siostry popowe ogłosiły rodzinną tragedię na Instagramie.

Bliźniaczki Veronicas, Lisa i Jesica Origliaso, złożyły hołd „anielskiej matce i najlepszej przyjaciółce” Coleen, która zmarła w środę po długiej walce z postępującym porażeniem parajądrowym.

Piosenkarki z Queensland, które były w centrum uwagi od lat po wspinaniu się na listy przebojów jako jeden z najlepszych australijskich popowych eksportów, ujawniły, że Coleen spędziła ostatnie tygodnie „w domu z nami w naszych kochających ramionach”.

U Colin zdiagnozowano chorobę neurodegeneracyjną i demencję z ciałami Lewy’ego w 2018 roku po latach błędnej diagnozy.

według Przesyłka ekspresowaDiagnoza Colina jest powodem, dla którego duet popowy wrócił do Australii z Los Angeles, gdzie potrzebowała pełnoetatowej opieki.

Lisa Origliaso napisała na Instagramie w sobotę: „Nasza Matka Anioł i najlepszy przyjaciel Colin Francis Origliaso wzbili się w niebo w ostatnią środę, w piękne popołudnie 1 września 2021 r. W pierwszy dzień wiosny, jej ulubiona pora roku”.

„Ostatnie tygodnie spędziła z nami w domu w naszych kochających ramionach i opiece.Nie było większego zaszczytu ani błogosławieństwa niż to, że była dla nas mamusią.

„Była największą więź ze wszystkich rzeczy, miała wielkie serce dla społeczności i organizacji charytatywnych, przez całe życie wspierała sztukę, społeczność LGBT +, wolontariuszkę z pasją do zwierząt i ochrony przyrody, i sprawiła, że ​​wszyscy, których spotkała, czuli się jak rodzina.

„Kochała muzykę bardziej niż cokolwiek innego. Jej siła i czułość były nieograniczone. Jej śmiech był najpiękniejszą rzeczą na świecie.”

„Czujemy się tak dobrze, że jej ostatnia wiadomość, którą chcemy się z wami podzielić, jest słowem miłości”.

READ  Wewnątrz obchodów urodzin syna Arika Arjuna Rampala