Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Jess i Lisa z Veronicas niestety straciły matkę

pęto I Lisa Z rodziny Veronicas niestety stracili matkę po długiej walce z postępującym porażeniem nadjądrowym (PSP), rzadką chorobą mózgu.

w 2018 Colin Aureliasso Zdiagnozowano u nich otępienie z ciałami PSP i Lewy’ego, a diagnoza była powodem, dla którego bliźnięta wróciły do ​​Australii z Los Angeles, zgodnie z Przesyłka ekspresowa.

Obie Veroniki opublikowały łamiący serce hołd dla swoich kont na Instagramie, ujawniając, że ich matka Colleen spędziła ostatnie tygodnie „w domu z nami w naszych kochających ramionach”.

Lisa napisała na Instagramie: „Matka Anioł i jej najlepszy przyjaciel Colin Francis Origliaso wstąpili do nieba w ubiegłą środę, w piękne popołudnie 1 września 2021 r. Pierwszy dzień wiosny, jej ulubiona pora roku”.

„Była największą więź ze wszystkich rzeczy, miała wielkie serce dla społeczności i organizacji charytatywnych, przez całe życie wspierała sztukę, społeczność LGBT +, pasjonującą się wolontariuszką dla zwierząt i ochrony przyrody, i sprawiła, że ​​wszyscy, których spotkała, czuli się jak rodzina. kochał muzykę bardziej niż cokolwiek innego.”

„Jej siła i czułość były nieograniczone. Jej śmiech był najpiękniejszą rzeczą na świecie. Czujemy, że jej ostatnie przesłanie, którym chcemy się podzielić z wami wszystkimi, jest słowem miłości.”

Jess opublikowała również Pozdrowienia z kilkoma ładnymi zdjęciami Colleen z jej życia.

Na początku tego roku zadebiutowała The Veronicas Uczeń sławy Aby zebrać pieniądze na ich organizację charytatywną, The Brain Charity.

Jednak duet pop skrytykował program, który został wyemitowany wkrótce potem, za „uzbrajanie” stanu ich matki w redakcji.
„To, co nam zrobiłeś, to łamanie serca, niszczenie duszy i najniższa rzecz, jaką możesz zrobić nam jako kobietom, dziewczynom i opiekunom” – napisali na Twitterze.

Wykorzystałeś nas w najdelikatniejszych chwilach naszego życia. To nigdy nie była dla nas gra, tacy naprawdę jesteśmy, o co walczyliśmy… Od tego momentu dla nas nie ma nic lepszego. dopóki nie wygrasz. Mam nadzieję, że było warto”.

Przesyłam dużo miłości naszym ulubionym australijskim bliźniakom.