Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Blokuj skandal z oszustwami: ukryta kamera ujawnia Tanię

Największy skandal w The Block właśnie wybuchł, wraz z emocjonalnym wywiadem z niesamowitym materiałem z ukrytej kamery.

Główni gracze dramatycznej sagi o oszustwach The Block zostali ujawnieni we wtorek wieczorem, a zawodnicy Tania i Vito zdawali się wiedzieć o wiele więcej o skandalu, niż mu pozwolili.

A w szokującym materiale z ukrytej kamery transmitowanym w ostatnich chwilach odcinka można zobaczyć, jak para konspiruje, aby wyjaśnić swoją historię, zanim zmierzą się z producentami.

TSkandal rozpoczął się w niedzielę wieczoremKiedy odkryto, że kontrowersyjni bliźniacy Josh i Locke widzieli zdjęcie… BlokHarmonogram produkcji jest ściśle tajny, co daje im wewnętrzną wiedzę, aby zaplanować i wykonać swoje pomieszczenia z wyprzedzeniem. We wtorkowym odcinku Tania i Vito w końcu zgłosili się, aby omówić swój udział w rozpowszechnianiu zdjęcia.

Ale mimo że Tanya w końcu wzywa do wyznania Gloss, aby raz na zawsze ujawnić jej „prawdę”, ukryta kamera obciąża ją i Vito sugeruje tkanie zawiłej sieci.

Tania i Vito milczeli wcześniej o tej tajemniczej niespodziance Zrobione w prywatnym biurze Scotta Cama, twierdząc, że nic o tym nie wiedzą Harmonogram wygranej bliźniaków w niedzielę wyciekł.

Ale kiedy jest to trudne przeszkoda na drodze Szefowie Keith i Dan rzucili się na Ryana Bunny’ego, Josha i Luke’a – którzy przyznali się, że otrzymali zdjęcie od swoich kolegów z drużyny – wezwali Luke’a do zakończenia kłamstw.

“Vito, musimy to teraz rozwiązać. Wszystko będzie dobrze, ale przybijają mnie i Ryana. Po prostu musimy to rozwiązać. Musimy to zrobić teraz. ” ognisty były wyspa miłości gwiazda Powiedział Vito, który zadzwonił do żony i poprosił ją, aby natychmiast wróciła na miejsce z wyprawy na zakupy.

– Nie biorę odpowiedzialności, sprawy muszą być załatwione, wiesz, o co mi chodzi – powiedział wyczerpany Vito.

Po powrocie na miejsce pracy Tanya poprosiła Luke’a o zmierzenie się z kamerą i rozmawiała z jednym z producentów serialu, aby omówić pochodzenie obraźliwego obrazu. Producent wskazał, że była to „bardzo niezwykła” prośba.

READ  Seksowna japońska pianistka Hayato Sumino oczarowuje świat muzyką Chopina

“Zasadniczo chłopcy zeszłej nocy zainspirowali mnie do wystąpienia. Powiedziała, odnosząc się do Poniedziałkowa noc napięta zwycięzcy kolacji uśmiechają się?.

Tania, która powiedziała, że ​​cisza „zjadła ją od środka”, twierdziła, że ​​otrzymała zdjęcie w wiadomości SMS od nieznanej osoby pracującej na stronie, która powiedziała jej, że uważa, że ​​przyda jej się w nadchodzących tygodniach.

Producent zapytał, czy Tanya otrzymała SMS-a na swój „numer bloku”.

„Tak”, odpowiedziała, zanim się poprawiła: „Nie, to był mój osobisty numer”.

Powiedziała, że ​​pokazała zdjęcie mężowi, który nie chciał żadnej jego części, a następnie wysłała je do Locke’a z pytaniem, czy zostało szeroko rozpowszechnione. Powiedział nie.

„To prawda, Luke dostał to ode mnie, ale dostałem to od byłego kupca… BlokDodała, że ​​w ciągu 48 godzin usunęła całe zdjęcie i SMS-a.

„Mogłem zachować numer i mogłem zachować zdjęcie, ale nie mogłem tego zrobić, szczerze mówiąc, nie mogłem” – powiedziała.

„Na początku usunąłem zdjęcie, ponieważ pomyślałem: „Nie chcę być częścią tego i nie chcę, aby ta osoba, która mi to wysłała, się zaangażowała”. To był tylko efekt domina”.

Zauważając, że Tani i Vito przez cały tydzień kłamali przed kamerą, twierdząc, że nie wiedzieli o skandalu fotograficznym, producentka Tania zapytała, jak Blok Mogła być pewna, że ​​teraz mówi prawdę o pochodzeniu zdjęcia.

„To było po prostu coś, o czym myślałam, a kiedy zobaczyłam, że chłopcy się zbliżają, wiesz, powinnam wystąpić i podzielić się prawdą” – powiedziała, gdy jej mąż był poruszony na linii przesłuchania.

„Tutaj nie prowadzi się dochodzenia kryminalnego, Tanya… To przesłuchanie” – powiedział Vito, zakończył wywiad i wyruszył z żoną.

Ale na tym się nie skończyło.

Nagle odcinek powrócił do tajnych nagrań z kamery z Blok Herbaciarnia, nagranie Tanyi w rozmowie z mężem wcześniej tego dnia.

READ  Recenzja filmu - Praca banku (2021)

“Powiem kamerze, co się stało z postacią wysyłającą mi zdjęcie. To był numer, którego nie znałem i natychmiast go usunąłem” – usłyszałem szept Tanyi.

„Chodzi o to… to był mój numer bloku, tak”, powiedziała, w przeciwieństwie do tego, co powiedziała producentom.

Potem ściszyła głos, by rzucić największą bombę w odcinku, doradzając mężowi: „Zawsze powinieneś mieć tę samą spójną historię…”

Saga ma być kontynuowana w środę, gdy inni zawodnicy dowiadują się o zaangażowaniu Tani i Vito w skandal, a wszystkie drużyny jednoczą się na spotkaniu grupowym, które przeradza się w potoczny mecz.

Przeczytaj powiązane tematy:Blok