Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Lord i Miller dodają magicznego akcentu do 48 Hours In Vegas Dennisa Rodmana

Dennis Rodman i Michael Jordan po 48 godzinach w Vegas od Rodmana

Z kredytami, które obejmują Ulica Skoków 21 I film legoDuet filmowców Phil Lord i Chris Miller raz po raz udowadniają, że prawie wszystko może być filmem. I chociaż nie możemy Obwiniaj ich wprost za scenę w pojedynczy Tam, gdzie Hahn ma swoje imię, możemy wkrótce obwiniać ich w nadchodzącym filmie za słynny postój Dennisa Rodmana w Las Vegas podczas finałów NBA w 1998 roku. 48 godzin w Vegas Podąży za robakiem, gdy zabierze swojego „bezczelnego asystenta GM” do Sin City, gdzie Chicago Bulls wyprzedzają na trzecim miejscu. Szczerze, na to wygląda Pobierz to do greckiego, film, który wygląda tak, jakby Lord i Miller wykonali niewymieniony w napisach szlif, choć, o ile wiemy, nie zrobili tego.

„Dennis odmówił podążania za stadem” – oświadczyli Lord i Miller. „Właśnie to uczyniło go celem i to uczyniło go gwiazdą. Weekend w Las Vegas jest pełen zabawy i pośpiechu, ale jest też pełen ważnych pytań dotyczących sposobu traktowania osób publicznych i personelu, zwłaszcza gdy ich osobowość jest taka żywo wyrażone.”

Czytaj więcej

Oto podsumowanie:

Wyobraź sobie: Las Vegas, Nevada. 1998. Finały NBA idą pełną parą. Chicago Bulls niedługo ukończą swoją drugą trylogię w ciągu ośmiu lat. Dennis Rodman odważnie powiedział trenerowi Philowi ​​Jacksonowi, że potrzebuje 48 godzin w Vegas. Jest to oczywiście prośba, którą Jackson szanuje.

Zainspirowany dwoma legendarnymi dniami w Sin City, Lionsgate 48 godzin w Vegas Zabierze fanów na szaloną przygodę Rodmana ze swoim kapryśnym asystentem GM i opowie szczegółowo o rozwijającej się przyjaźni, o której żaden z nich nie myślał, że jest możliwa, ale która ostatecznie rozwiąże oba ich problemy.

Podobnie jak byki lat 90., Lord i Miller mają niezrównane osiągnięcia, a to brzmi jak (przepraszam) ciężki cios. Pytanie tylko, kto gra Rodmana? Może powinni pójść ścieżką postaci CGI lub mieć istniejącą postać CGI grającą w Hall of Famer. Czy w końcu nadszedł czas na powrót? Generał Greuss? Czy jego problemy z oddychaniem staną na drodze gry Rodmana? Będziemy uważnie monitorować projekt pod kątem aktualizacji.

READ  Elvis Presley nieoczekiwanie zmienił swój wygląd pastą do butów | Muzyka zabawa