Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Bluey Season 3: Dlaczego dźwięki Blueya i Bingo są utrzymywane w tajemnicy?

Bluey był wielkim hitem, zarówno w kraju, jak i za granicą, ale producenci zdradzili, że jest jedna wielka tajemnica, której nigdy nie ujawnią.

Jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci animowanych w telewizji, ale fani zostali ostrzeżeni, że nigdy nie będą wiedzieć, kto podkłada głos ukochanemu Blueyowi.

Według aktorki Melanie Zanetti, która gra matkę Bluey Chilli, ekipa produkcyjna zawsze zgadzała się zachować w tajemnicy gwiazdy stojące za Blueyem i Bingo, aby chronić ich tożsamość.

Aby uzyskać więcej takich historii, odwiedź Miejsce dla dzieci

Fani nigdy się nie dowiedzą, kto gra w Bluey’a i Bingo

Jeśli twoja rodzina wielokrotnie oddawała się uwielbianemu programowi ABC Kids — a może nawet przebrnęła przez niedawno odrzucony trzeci sezon — zauważysz, że w końcowych napisach znajdują się wszystkie, oprócz najmłodszych.

I jest ku temu dobry powód.

„Wszystkie dzieci w serialu są członkami rodziny ludzi w produkcji. Jestem bardzo szczęśliwa, że ​​twórcy serialu zdecydowali, że nikt nie był w kredytach, aby chronić młodych aktorów” – powiedziała Melanie. Miejsce dla dzieci.

Chociaż nie byli wówczas pewni, jak udana będzie animacja, Melanie mówi, że jest wdzięczna zespołowi kreatywnemu za myślenie z wyprzedzeniem o ochronie swojej młodej obsady — zwłaszcza biorąc pod uwagę, jak popularny jest teraz program za granicą.

„Myślę, że to było bardzo sprytne i bardzo się cieszę, nie wiedząc, jak duży był ten program, mieli dalekowzroczność, aby to zrobić.

„Myślę, że na dłuższą metę ochrona młodych ludzi jest bardzo ważna w tej branży”.

„Czytałem wiele rzeczy o rzeczach, które przydarzyły się ludziom, którzy byli w tej branży bardzo wcześnie i jestem bardzo wdzięczny twórcom Bluey za to, że byli tak mądrzy w tej dziedzinie”.

Związane z: Blue Star reaguje na Americanis Strike Series

READ  Finał bloku: Kim jest Danny Wallis?

Pokaż, który zawładnął światem

Kiedy Bluey po raz pierwszy wypuścił ABC Kids, seria szybko stała się najczęściej pobieraną serią w Australii.

I chociaż ludzie na całym świecie wydają się być zaznajomieni z głosami w serialu, Melanie mówi, że uwielbia wychodzić publicznie i patrzeć, jak fani Bluey kupują towary lub rozmawiają o serialu, nie mając pojęcia, kim jest.

„Trochę to lubię. Mam trochę głos kameleona” – powiedziała, przyznając, że nikt nie wychwycił jej słodkiego głosu jak Chilijczyka.

„Z chili bardziej lubię australijską mamę z uroczymi małymi szczeniakami. Myślę, że jest to mniej rozpoznawalne, ale byłem w wielu sytuacjach w Ameryce i jest to dość dzikie, gdzie ludzie tracą rozum, gdy dowiadują się ,” zaśmiała się.

Bluey Season 3 rozpoczyna się jednym ważnym kamieniem milowym

Po tym, co wydawało się fanom wiecznością, trzecia seria Blueya upadła, a pierwszy odcinek ukazuje kamień milowy dla naszych ulubionych postaci. Bluey i Bingo dostają własne sypialnie.

Kiedy Bluey dowiaduje się, że będą mieć w domu „wolny pokój”, wykorzystuje okazję, by uczynić go swoim własnym. Dwa szczeniaki, które do tej pory dzieliły pokój, dzielą swoje zabawki i dostosowują swoje nowe pokoje.

Ale jeśli chodzi o wyłączanie świateł, wydaje się, że oboje nie śpią bez siebie.

„To bardzo wzruszająca historia, która odzwierciedla jeden z wielu rytuałów wczesnego dzieciństwa, którymi czasami możemy poruszać się w zabieganym życiu rodzinnym” – powiedziała Melanie, dodając, że „zdecydowanie przemówiłaby do niektórych serc”.

Trzeci sezon Bluey jest już dostępny do oglądania w ABC Kids i ABC iview – emitowane codziennie o 8:00 i 18:20.