Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Proactive NA News Snapshot: Wishpond Technologies, Lingo Media, Thunderbird Entertainment, Hillcrest Energy Technologies, ESE Entertainment…

Rzut oka na niektóre z dzisiejszych najważniejszych wydarzeń z proaktywnej agencji informacyjnej w USA i Kanadzie

Firma Wishpond Technologies Ltd odnotowała 90% wzrost przychodów rok do roku w trzecim kwartale 2021 r. dzięki wzrostowi organicznemu. Za okres kończący się 30 września 2021 r. firma Wishpond wygenerowała rekordowe przychody kwartalne w wysokości 3,9 mln USD w trzecim kwartale 2021 r., w porównaniu z 2,09 mln USD w trzecim kwartale 2020 r. Wzrost przychodów wynikał głównie z wyższego wzrostu organicznego wynikającego ze zwiększonych inwestycji w zespole sprzedaży oraz wzrost nieorganiczny z pozytywnego wkładu akwizycji.

Lingo Media Corporation (TSX-V:LM) poinformowała, że ​​ponad dwukrotnie zwiększyła swoje przychody i ograniczyła straty w trzecim kwartale do końca września 2021 r., ponieważ sprzedaż cyfrowa firmy nadal rosła. Grupa edtech, która sprzedaje produkty dla nowych osób uczących się języków, odnotowała przychody w wysokości 163 493 CAD za okres trzech miesięcy, w porównaniu z 68 775 CAD w poprzednim kwartale. Strata netto za trzeci kwartał wyniosła 282 095 CAD w porównaniu ze stratą 357 145 CAD w trzecim kwartale 2020 roku. „Jesteśmy bardzo zadowoleni z dodania głównych dystrybutorów na naszych głównych rynkach i ciągłego wzrostu naszej sprzedaży cyfrowej. Zainwestowaliśmy w Gali Bar-Zeff, dyrektor generalny Lingo Media, który jest obecny w Ameryce Łacińskiej, Chinach i USA, powiedział, że podejmujemy wielkie wysiłki, aby rozwijać kluczowe relacje i spodziewamy się wyników w nadchodzących miesiącach i latach .

Thunderbird Entertainment Group Inc (TSX-V: TBRD, OTCQX: THBRF) odnotowała przychody w pierwszym kwartale roku podatkowego 2022 w wysokości 35,1 mln USD, co oznacza wzrost o 77% w porównaniu z rokiem ubiegłym, co firma przypisała wzrostowi projektów związanych z produkcją i usługami dostawczymi. seria Zabłąkani. Thunderbird powiedział również, że wolne przepływy pieniężne za trzy miesiące kończące się 30 września 2021 r. wzrosły o 2,2 mln USD do 3,4 mln USD, co stanowi wzrost o 183%. „Treść pozostaje królem, a Thunderbird kładzie podwaliny pod zrównoważony wzrost przy stale rosnącym popycie” – powiedziała w oświadczeniu Jennifer Toyner-Maccaron, dyrektor generalna firmy.

Firma Hillcrest Energy Technologies (CSE: HEAT, OTCQB: HLRTF) Inc ogłosiła dodatkowe wyniki testów proof-of-concept (PoC) na wysoce wydajnym falowniku z węglika krzemu (SiC HEI), który potwierdza zdolność do wyeliminowania strat bocznikowych i zwiększenia częstotliwości przełączania bez rosnące temperatury. Firma z siedzibą w Vancouver twierdzi, że wynikający z tego wzrost temperatury jest znacznie mniejszy niż w przypadku obecnych technologii inwerterowych. Dodała, że ​​prowadzi to do potencjalnie znaczących ulepszeń konstrukcyjnych przyszłych napędów pojazdów elektrycznych (EV). „Firma wierzy, że technologia HEI ma potencjał, aby zapewnić nową klasę gęstości energii w transformatorach i maszynach elektrycznych, która była wcześniej nieosiągalna” – powiedział w oświadczeniu dyrektor ds. technologii Hillcrest, Ari Berger.

READ  Ta kochająca celebrytów marka produktów do pielęgnacji skóry otrzymuje rzadkie cięcia – w tym jednorazowy peeling Meghan Markle.

Ayurcann Holdings Corp. ogłosiło, że rozszerza swoje linie produktów na Kanadę, a marki Fuego i Vida są już dostępne w sprzedaży w Manitobie. Ekspansja w Manitobie oznacza czwartą prowincję, w której dostępne są marki Ayurcann, i następuje zaledwie kilka dni po tym, jak firma ogłosiła, że ​​będzie sprzedawać swoje produkty w New Brunswick. Ayurcann będzie sprzedawać waporyzatory marki Fuego w czterech wariantach smakowych oraz linię Vida Tincture w kanadyjskiej prowincji.

Hawkmoon Resources CSE:HM twierdzi, że zawarł umowę opcji zakupu 100% udziałów w Wilson East Property. Firma poinformowała, że ​​Wilson East rozszerza swoje istniejące terytorium na wschód od swojej posiadłości Wilson. Wilson East składa się z sześciu roszczeń o łącznej powierzchni około 338 hektarów, położonych 15 kilometrów (km) na wschód od miasta Lebel-sur-Quévonne w prowincji Quebec i 170 kilometrów na północny wschód od miasta Val d’Or. Hokmon dodał, że wykopano nowe potencjalne roszczenia dotyczące wydobycia złota. Główne obszary zainteresowania rozciągają się od Verneuil-Serem Ouest, które pojawia się na wschód wzdłuż przeciętego połączenia między wulkanami i gabrami.

ESE Entertainment Inc ogłosiło, że wyprodukuje polską transmisję jednego z czołowych turniejów w branży esportowej VALORANT Champions 2021. Produkcję, która będzie transmitowana na antenie Polsat Games, poprowadzi należący do spółki zespół ds. produkcji mediów, Frenzy sp. z oo. VALORANT Champions 2021 to duży turniej, w którym o miejsce w Mistrzostwach Świata rywalizują drużyny z Europy, obu Ameryk i Azji.

Goldseek Resources Inc ogłosił wyniki inspekcji z ostatnich trzech otworów w projekcie złota Beschefer w Quebecu, który obejmował 0,96 grama/tonę (g/t) złota powyżej 19,9 metra (m) i 1,56 grama/tonę złota powyżej Napotkano 7,0 m. W dole 90 m na wschodzie. Firma poinformowała, że ​​15 z 17 otworów zwróciło wartości złota, w szczególności 4,92 grama / tonę złota powyżej 28,65 metra, co jest drugim najlepszym przechwyceniem nieruchomości pod względem gatunku i grubości.

READ  Łatwość nowej serii Disney + autorstwa Johna Stamosa

TraceSafe powiedział, że dokonał „znaczących aktualizacji oprogramowania” do swojej technologii, aby poprawić jej możliwości dla użytkowników. Grupa technologiczna, która świadczy usługi zarządzania lokalizacją w czasie rzeczywistym i rozwiązania do śledzenia kontaktów, poinformowała, że ​​ulepszenia obejmują zaawansowane możliwości wyszukiwania i nowy pulpit nawigacyjny. „Nieustannie inwestujemy w naszą platformę, aby uczynić ją potężnym narzędziem, którego nasi klienci mogą używać do przekształcania swoich operacji na dużą skalę” – powiedział Wayne Lloyd, dyrektor generalny TraceSafe w oświadczeniu. „Dostęp do znaczących danych i analiz pomoże organizacjom ewoluować w kierunku przyszłości wydajnych i zrównoważonych operacji”.

Belmont Resources Inc (TSX-V:BEA) ujawnił tym razem swoje partnerstwo z inną australijską firmą w celu realizacji projektu Crackingstone w zakresie uranu w basenie Athabasca w Saskatchewan. Początkujący powiedział, że zawarł wiążący arkusz warunków transakcji dotyczącej zysków z aktywów z XS Resources – prywatną firmą poszukiwawczą, która obecnie ubiega się o notowanie na Australijskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (ASX). Północne Saskatchewan ma największe na świecie rezerwy uranu, a projekt znajduje się na północnym brzegu jeziora Athabasca i 8 kilometrów od miasta Uranium. W latach 1953-1982 na teren Miasta Uranu wprowadzono 16 składów. „Podobnie jak w przypadku niedawnych opcji dotyczących miedzi, złota i litu Kibby, należącej do australijskiego Marquee Resources, jesteśmy podekscytowani możliwością współpracy z inną australijską firmą poszukiwawczą, XS Resources, przy opracowywaniu projektu Crackingstone Uranium” – zauważył George Sukchov, dyrektor generalny Belmont. w oświadczeniu.

Jack Nathan Medical Corp. ogłosił powołanie Marcy’ego Heremana na nowego dyrektora operacyjnego firmy ze skutkiem natychmiastowym. Pan Herriman, który ma ponad 10-letnie doświadczenie kliniczne i operacyjne, dołączył do Jack Nathan Health (TSX-V: JNH, OTCQB: JNHMF) w 2020 roku, pełniąc funkcję wiceprezesa ds. operacji klinicznych. „Miałem zaszczyt robić interesy z Marcy od lat i zrekrutowałem ją do firmy, kiedy dołączyłem, jak wiem z pierwszej ręki, do tego, co oferuje organizacji” – powiedział w oświadczeniu Glenn Copeland, dyrektor generalny Jack Nathan Medical.

Adyton Resources (TSX-V: ADY, OTCQB: ADYRF) powiedział inwestorom, że przedłożył zaktualizowane raporty techniczne organom nadzoru papierów wartościowych w celu zwiększenia szacunków dotyczących zasobów mineralnych dla swoich projektów Ferguson Island i Finney Island w Papui Nowej Gwinei, które są w 100% własnością. Australijska firma poszukiwawcza poinformowała, że ​​raporty techniczne przedłożone CEDAR mają datę wejścia w życie 14 października 2021 r. i potwierdzają szacunki zasobów mineralnych dla dwóch projektów opublikowanych tego samego dnia.

READ  Rasizm środowiskowy w „Cancer Alley” w Luizjanie

Mirasol Resources Limited ogłosił zamiar odnowienia swojej oferty Regular Cycle Edition (NCIB), z zastrzeżeniem zatwierdzenia przez TSX Venture Exchange. NCIB zezwala Mirasolowi na zakup do 3 500 000 wyemitowanych i pozostających w obrocie akcji zwykłych w celu umorzenia, według własnego uznania, co pewien czas, co stanowi około 6,5% istniejących akcji zwykłych Spółki i około 8,92% jej akcji zwykłych. Licytacja rozpocznie się 15 grudnia 2021 r., a zakończy 14 grudnia 2022 r. lub wcześniej po zakończeniu lub według wyboru firmy. Haywood Securities Inc W Vancouver, Kolumbia Brytyjska prowadząca licytację w imieniu firmy.

BTU Metals Corp poinformował, że giełda TSX Venture Exchange zaakceptowała złożenie dokumentów w związku z nie pośrednią ofertą prywatną ogłoszoną 11 listopada 2021 r. i 17 listopada 2021 r., w której zostanie wyemitowanych 3,05 miliona akcji po cenie zakupu 9 centów. Za każdą akcję z 1.525.000 akcji do nabycia po cenie wykonania 15 centów przez 18 miesięcy w pięciu miejscach.

Stifel GMP powtórzył spekulacyjny zakup Great Bear Resources (TSX-V:GBR) Ltd po wiadomości, że badacz skupiony na Red Lake ujawnił nowy region złota zwany Środkowym Zachodem w swojej flagowej posiadłości w Dixie. Nowy obszar został znaleziony w pobliżu obszarów zawiasów i kończyn, a mineralizacja była bardzo podobna do wzorca w obszarze Dixie Limb. 20,27 gramów na tonę złota wywiercono w węźle o długości 1,75 metra (m), zaczynając od głębokości 812,35 metra. „Przy pierwszym oszacowaniu zasobów oczekiwanym w pierwszym kwartale 22 lutego potwierdzamy naszą hipotezę, że Dixie staje się pożądanym aktywem w każdym dużym portfelu producentów złota” – powiedzieli analitycy Stifel w nocie dla klientów.