Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Bramkarz Indii jest stabilny po wypadku samochodowym

Bramkarz reprezentacji Indii Rishabh Pant trafił do szpitala po wypadku samochodowym.

Samochód Panta uderzył w blokadę drogową i zapalił się w północnym stanie Uttarakhand.

Rada Kontroli Krykieta w Indiach (BCCI) potwierdziła w oświadczeniu w piątek po południu, że Pant został przyjęty do Saksham Multispeciality Hospital and Trauma Center w celu leczenia urazów powypadkowych w pobliżu Roorkee w stanie Uttarakhand.

W oświadczeniu napisano: „Rishaba doznał dwóch obrażeń czoła i zerwał więzadła w prawym kolanie. Odniósł także obrażenia prawego nadgarstka, kostki i palca oraz obrażenia pleców”.

„Stan Rishaby pozostaje stabilny i został przeniesiony do Max Hospital w Dehradun, gdzie zostanie poddany skanom MRI w celu ustalenia zakresu obrażeń i sformułowania dalszego leczenia”.

New Delhi Capitals, który gra w indyjskiej Premier League, powiedział, że incydent miał miejsce między Mangalore i Narsan w dystrykcie Haridwar.

„Został przeniesiony do szpitala w Dehradun po wstępnym leczeniu w szpitalu w Rourke” – napisali na Twitterze.

Trener z Delhi i legenda australijskiego krykieta, Ricky Ponting, napisał w mediach społecznościowych: „Myślę o Rishabh Pant. Mam nadzieję, że wracasz do zdrowia i wkrótce staniesz na nogi”.

Były VVS Laxman z Indii dodał na Twitterze: „Modlę się za Rishabha Panta. Dzięki Bogu, że nie grozi mu niebezpieczeństwo… Wracaj do zdrowia wkrótce, mistrzu”.

Styczeń 2021: Pełna presji lekcja Panta zatopiła Australijczyków

Pant był częścią drużyny testowej, która zakończyła zwycięstwo 2: 0 nad Bangladeszem w tym miesiącu. Nie ma go w indyjskich składach Twenty20 i ODI na mecze ze Sri Lanką w przyszłym miesiącu.

READ  Jaka jest data Mistrzostw Świata w Katarze 2022? Jak oglądać, planować, transmitować, grupy