Brighton & Hove Albion vs Wolverhampton Wanderers – Relacja z meczu piłki nożnej – 29 kwietnia 2023

Brighton pokonało Wolverhampton 6:0 w sobotnim meczu angielskiej Premier League Denise OndevI Pascala Grossa I Danny’ego Welbecka Każdy rekord po dwa.

Cztery z goli padły w szaleńczej pierwszej połowie, a Ondaff otworzył wynik w szóstej minucie, kiedy lewą nogą podał głową, chwiejną piętą Welbecka w bramkę Wilków. Jose S.A.

– Stream na ESPN+: LaLiga, Bundesliga, więcej (USA)

Gross podwoił prowadzenie gospodarzy siedem minut później, przechodząc na drugą stronę Julio EnchizoDośrodkowanie na dach siatki, a gospodarz Brighton trafił trzeci w 26. minucie po kolejnym podaniu Enchizo.

Welbeck zakończył wszelkie nadzieje na powrót Wilków, kiedy celował w skokach Maksa Kelmana W tylnej kolumnie, aby wrócić do domu Pervis EstupinanDośrodkował w 39. minucie i ponownie strzelił trzy minuty po przerwie spoza pola karnego.

Brighton strzelił szóstego gola w 66. minucie, po tym, jak Sa zagrał słabą piłkę w bramce Matthewsa Nunesaktóry upadł pod presją Undava, pozwalając Niemcowi ukraść piłkę i strzelić do bramkarza, zadając Wilkom największą porażkę w sezonie.

Zwycięstwo utrzymało Brighton na ósmym miejscu, co pozwoliło im zmniejszyć różnicę do siódmego Liverpoolu o jeden punkt, podczas gdy Wolverhampton utrzymał 13. miejsce w tabeli.

READ  Wiadomości Formuły 1, Daniel Ricciardo, Max Verstappen, start z siatki, wynik