Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Brisbane Heat vs Perth Scorchers aktualizacje na żywo, wyniki, transmisja, czas rozpoczęcia, drużyny, big bash krykiet, michael nisser, marnus labuschagne

Brisbane Heat vs Perth Scorchers aktualizacje na żywo, wyniki, transmisja, czas rozpoczęcia, drużyny, big bash krykiet, michael nisser, marnus labuschagne

Zespół Heat pokonał Scorchers i zapewnił sobie pierwsze miejsce w tabeli i zakończył dwa finały u siebie po oszałamiającym, wszechstronnym występie Michaela Nesera w The Gabba.

Eagle zdobył 64 punkty, odbił 30 piłek, uzyskując liczbę 2 w stosunku do 31 i fenomenalny chwyt jako zawodnik meczu.

Centrum meczowe: karta wyników Heat vs Scorchers, aktualizacje na żywo

BBL powraca! Oglądaj każdy mecz na żywo bez przerw reklamowych, grając w Kayo. Czy jesteś nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny już dziś >

Jelly w zabawny sposób chwali Fincha! | za piętnaście druga

Scorchers zdobyli 168 z 20 overów w odpowiedzi na zwycięstwo Brisbane Heat 191-6 na The Gabba, a prowadzenie prowadziła Laurie Evans z 51 punktami.

Spencer Johnson (2-23), Xavier Bartlett (2-29), Paul Walter (2-30) i Niser podzielili się bramkami w Heat.

Laurie Evans w pojedynkę dla Scorchers zdobyła 51 z 29, w tym cztery czwórki i szóstki.

Josh Inglis (28) był jedynym Scorcherem, który przekroczył 20.

Heat zaliczyli 6-191 z 20 overów po zwycięstwie w przewróceniu kija przeciwko Scorchers na stadionie The Gabba, a Michael Eagle rozbił siedem czwórek i trzy szóstki w 64 z 30 piłek, ratując gospodarzy.

Marnus Labuschagne wypadł z gry na 45 z 33, w tym siedem czwórek, ale nie miał strzelić gola po tym, jak trafił ani razu po ostatniej piłce w 10. minucie.

Michael Nasser zagrał z kijem i piłką.Źródło: Getty Images

„Marnus strzelił jednego gola po ostatniej piłce dziesiątej” – powiedział Adam Gilchrist w Fox Cricket.

„Wypili drinki i wrócili. Sam Billings stanął przed następną piłką, kiedy Marnus miał się z nim zmierzyć. Dostał jednego, a Marnus dostał następną piłkę. Niezwykłe wydarzenia”.

Sam Billings, który zdobył 37 z 21 punktów we współpracy z Neserem, zmienił wynik meczu na korzyść Heat.

Jason Behrendorff (2-45) i Ashton Agar (2-29) byli wyborem meloników Scorchers.

READ  Mistrzostwa Świata w kolarstwie górskim UCI: ujawniono kalendarz na rok 2024 i dodano nowe obiekty w Brazylii, Polsce, Szwajcarii i USA

Jednak gwiazdą wieczoru był Neser, który poprowadził swoją drużynę do pierwszego miejsca w BBL13, zdobywając dwa finały u siebie, próbując zemścić się za zeszłoroczną porażkę z Perth.

różnica

ciepło: Usman Khawaja (c), Colin Munro, Marnus Labuschagne, Matthew Renshaw, Sam Billings (tydzień), Paul Walter, Michael Nasser, Xavier Bartlett, Spencer Johnson, Mitch Swepson, Matt Koenemann

Upalny: Zak Crawley, Sam Whiteman, Aaron Hardy (c), Josh Inglis (tydzień), Laurie Evans, Cooper Connolly, Ashton Agar, J Richardson, Hamish McKenzie, Lance Morris, Jason Berndorf.

Przeżyj jeszcze raz to wydarzenie na naszym blogu poniżej. Nie widzę tego? Kliknij tutaj.

Podgląd meczu

Gwiazdy testowe Usman Khawaja i Marnus Labuschagne powracają jako gospodarz Brisbane Heat Perth Scorchers w oszałamiającym starciu na szczycie tabeli w The Gabba.

Heat wygrali rzut kijem i uderzyli jako pierwsi.

Niepokonani Heat mają trzy punkty przewagi na szczycie tabeli i awansują do finału po emocjonującym zwycięstwie nad Hurricanes.

Zajmujący drugie miejsce Scorchers pokonali Thunder w swoim ostatnim spotkaniu i mogą utrzymać dwa pierwsze miejsca dzięki zwycięstwom w dwóch kolejnych meczach przeciwko Heat.

Khawaja i Labuschagne zrobią różnicę w meczu Heat, ale Colin Munro i Josh Brown są w dobrej formie i są na szczycie tabeli, a Michael Neser i Spencer Johnson poprowadzą atak piłką.

W przypadku Scorchers Zak Crawley i Aaron Hardy byli w dobrej formie z kijem, kolejnym zawodnikiem wartym uwagi był Josh Inglis, a Ashton Agar i J. Richardson byli w dobrej formie z piłką.

Ustawia scenę dla epickiego starcia pomiędzy dwoma zawodnikami wagi ciężkiej BBL13, gdy zbliża się finał w powtórce zeszłorocznego Wielkiego Finału.