Brisbane Lions vs Collingwood, Harris Andrews 50 m kary za wybicie rąk, reakcję, nadużycie sędziego

Fani NFL wyrazili swoje zmieszanie po tym, jak gwiazda Brisbane, Harris Andrews, został wezwany do kary 50 metrów za „rozbrojenie” go. przy 98-91 w Wielkanocny Czwartek, pokonując Collingwood.

W ramach walki ligi z nadużyciami sędziów, sygnaliści zostali upoważnieni do nakładania kar na graczy, którzy kwestionują ich decyzję.

Jednak podczas gdy większość spodziewała się kary za obraźliwy język, sędzia Andrew Stevens wskazał na Andrewsa po tym, jak Darcy Moore z Collingwood otrzymał rzut wolny za jego aresztowanie.

Przesyłaj strumieniowo każdy mecz każdej rundy 2022 Toyota AFL Premier na żywo i darmowego sezonu na żywo z przerwą na reklamy na Kayo. Nowy w Kayo? Wypróbuj teraz przez 14 dni za darmo>

„Wybita broń to 50, stary” – powiedział sędzia Stephens.

Moore następnie strzelił, aby zdobyć sroki w ciągu trzech bramek 15 minut od zakończenia meczu.

– Odwracał się, by mówić, a sędzia powiedział, że podniosłeś ręce – powiedział w komentarzu były zawodnik Brisbane, Luke Hodge.

„Przywieźli go w pierwszy weekend przedsezonowych gier, a stewardzi byli naprawdę twardzi, ale potem gracze mogli uciekać tydzień po tygodniu.

„Wyglądało na to, że właśnie odwrócił się, by porozmawiać z sędzią, więc jeśli mieli to zrobić, musieli być stanowczy wobec wszystkich”.

Rekordzista AFL Games, Brent Harvey, był jednym z tych, którzy zareagowali na zamieszanie w mediach społecznościowych.

Były kapitan Lions, Tom Rockcliffe, napisał na Twitterze: „(śmiech emoji) Jeden z najgorszych… Numer 12 nie lubi Brisbane”.

Harris Andrews rzucił 50-metrową karę, aby trzymać ręce z dala od przesłuchania sędziego.Źródło: FOX SPORTS
READ  Partia rządząca w Polsce zabiega o referendum w sprawie prywatyzacji, wzmagając ataki na lidera opozycji