Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Britney Spears mówi, że opieka „zabiła moje marzenia”, nie wystąpi na scenie, dopóki nie zostanie podniesiona

Britney Spears powiedziała, że ​​nigdy więcej nie wystąpi, dopóki jej ojciec zachowa kontrolę nad jej karierą, i powiedziała, że ​​opieka nad nią przez 13 lat „zabiła moje marzenia”.

jej wypowiedzi, W długim poście na InstagramieBył to ostatni z serii publicznych komentarzy na temat opieki kontrolującej jej sprawy osobiste i finansowe, z którym błagała, aby położyć kres.

„Nie będę występować w najbliższym czasie z moim tatą zajmującym się tym, co noszę, mówię, robię lub myślę” – napisał Spears.

„Wolałbym udostępniać filmy, tak, z mojego salonu niż na scenie w Vegas… Nie będę nakładać mocnego makijażu i ponownie próbować na scenie i nie będę w stanie zrobić prawdziwej roboty z remiksowaniem mojego piosenki od lat.”

ojciec gwiazdy pop, Jamie Spears ma pełną kontrolę nad majątkiem swojej córki o wartości 60 milionów dolarów (81 milionów dolarów) Pod kuratelą sądową, którą ustanowił w 2008 roku.

Britney Spears macha aparatem z otwartymi ustami w czerwonej sukience na premierze filmu
Jej ojciec, Jamie Spears, kontroluje jej majątek o wartości 60 milionów dolarów (81 milionów dolarów).(

Reuters: Mario Anzoni

)

39-letni Spears, który ma nieujawnione problemy ze zdrowiem psychicznym, nie występował publicznie od końca 2018 roku pod koniec światowej trasy i przedłużonego pobytu w Las Vegas.

Włócznie w tym tygodniu Zatrudniła nowego prawnika, który będzie ją reprezentował w jej próbie zakończenia opiekii określił to jako obraźliwe.

Powiedziała: „Nie podobał mi się sposób, w jaki filmy dokumentalne przywołują upokarzające chwile z przeszłości… Już minęło wiele czasu i minęło tak wiele czasu”.

Jeden z filmów dokumentalnych, „Framing Britney Spears”, przyciągnął szerszą uwagę opiekunów i zwiększyło publiczne poparcie dla Spears. W tym tygodniu był nominowany do dwóch nagród Emmy.

Spears i jej adwokat nie złożyli jeszcze formalnego wniosku o zakończenie opieki. Kolejna rozprawa sądowa odbędzie się 29 września w Los Angeles.

Reuters

READ  Kate Middleton uwielbia te wygodne trampki — teraz do 55% zniżki w Nordstrom