Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Brittany Hockley mówi, że Nick Cummins „obwiniał ją” za luz po otrzymaniu tytułu licencjata

Brittany Hockley otworzyła temat niesławnego finału Bachelorette Nicka Cumminsa, który porzucił finalistów i wprawił cały kraj w szok.

Była gwiazda reality show, Brittany Hockley, zastanawia się nad finałem Kawalera, którego nikt nie widzi i opowiada o tym, jak były Nick Cummins potraktował ją po swoim niesławnym podwójnym dumpingu.

Huckley został brutalnie zestrzelony w Nick „Honey Badger” Cummins w finale sezonu BSC Wraz z Sophie Tiemann, co zaowocowało sezonem bez zwycięzców i historią dla serii.

Rozmawiając z szczęśliwa Godzina W podcaście Hockley ujawnił teraz, że Honey Badger „obwinia ją” za oburzenie widzów z powodu jego przyznania się, że nie znalazł miłości w serialu.

To nie było wtedy dla mnie najlepsze” – powiedział 33-letni gospodarz podcastu. „Myślę, że bardzo mnie obwiniał za nienawiść, którą otrzymał od Australii. Nie sądzę, żeby oczekiwał, że Australia będzie go tak bardzo nienawidzić. „

Hockley, która teraz spotyka się z 27-letnią gwiazdą tenisa Jordanem Thompsonem, powiedziała, że ​​skonfrontowała się z Cumminsem, dlaczego był do niej tak wrogo nastawiony, tylko po to, by dowiedzieć się, że był zdenerwowany niektórymi rzeczami, które powiedziała w wywiadach.

„Po tym udzielała wielu wywiadów w mediach, a on mówił:„ Cokolwiek mówisz w mediach ”, a ja na to: „Znajdź coś złego, co powiedziałem, ponieważ nigdy nie powiedziałem niczego złego. Po prostu bym tego nie zrobił. „

Hockley omówił dalej, jak to zrobić Zaskakująca ostateczna decyzja Cummins Wpłynęło to na zespół produkcyjny programu Channel 10, wyjaśniając, że nikt nie miał pojęcia, że ​​nadchodzi.

„Kiedy to się stało, produkcja załamała się” – wyjaśniła. Możesz to zobaczyć na twarzach ludzi.

„Sposób, w jaki się zachowują, było bardzo jasne, że większość z nich była zszokowana tym, co się właśnie wydarzyło”.

READ  The Nest i Jude Law zamykają Festiwal Filmowy w Karlowych Warach - The Hollywood Reporter

Według Huckleya producent Cumminsa był jedynym, który mu powiedział, a nawet wtedy nie dowiedział się o tym do dnia końca.

„Szczerze myślałam, że w końcu wyszłam z Nickiem” – dodała. „To znaczy, wciąż byłem z nim poprzedniego wieczoru, o pierwszej w nocy, na randce, byliśmy w spa, świetnie się bawiliśmy.

„Wstajesz, aby zdobyć finał o 8 rano, więc to tylko kilka godzin wcześniej. Wszystko, co powiedział i zrobił, sprawiło, że pomyślałem, że to ja.”

W ostatecznym wykopaniu SAS Australia Ten pretendent, pomyślał Hockley, może po prostu istniał dla pieniędzy.

„Jest duża szansa, że ​​pojechał tam wiedząc, że jedzie z trzydziestoma dziewczynami [and] Dostajesz pół miliona” – powiedziała o Cumminsie, który był… Podobno zapłacił 500 000 $ za swój sezon.

Trzy lata później niezapomniany sezonCummins pojawił się na ekranach jako ambasador bielizny Tradies, z zeszłoroczną stacją reality TV na Channel Seven SAS Australia.

Na początku tego roku podobno znalazł miłość z Alexandrą George.

Tymczasem Hockley ogłosił w lutym wraz ze swoim przyjacielem tenisistą Jordanem Thompsonem, że prowadzi jeden z najpopularniejszych podcastów w Australii, Life Uncut.

Podcast Hockley, którego gospodarzem była kawalerka Laura Byrne, zdobył niedawno nagrodę Australian Podcast Awards i został wybrany przez KIIS FM do przekształcenia w ogólnokrajową audycję radiową.