Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Spider-Man: Tom Holland i Zendaya z No Way Home rozmawiają o sławie, anonimowości i zachowaniu tajemnic

Prawdziwa para Zendaya i Tom Holland mają wspólnego na ekranie ze swoimi odpowiednikami ze Spider-Mana.

Krąży wiele plotek na temat Spider-Man: No Way Home, trzeciej części obecnego zestawu filmów ze stoiskiem internetowym, ale do wszystkiego, czego nie wiemy na pewno, robimy pewne rzeczy.

Znamy złoczyńców z poprzednich iteracji filmów o Spider-Manie, w tym Doc Ock Alfreda Moliny, Green Goblin Willema Dafoe i Electro Jamiego Foxxa, które pojawią się dzięki rozdarciu w tkaninie wieloświata.

Wiemy również, że film zostanie wznowiony zaraz po ujawnieniu prawdziwej tożsamości Spider-Mana, Petera Parkera.

Być w centrum uwagi, mieć twarz przyklejoną do każdej platformy, być ściganym przez paparazzi. człowiek Pająk Gwiazdy Tom Holland i Zendaya sporo o czymś wiedzą.

„Ale nie jesteśmy znani z zabijania ludzi” – powiedział Holland news.com.au przez Zoom. „Wszyscy myślą, że Peter Parker jest najbardziej poszukiwaną osobą na świecie, więc nasza sława jest trochę inna”.

Nie ma miejsca na dom Jest to trzeci film Hollanda i Zendayi z tej serii, a ich chemia na ekranie również zbliżyła ich do ekranu.

W zeszłym miesiącu Holandia potwierdziła GQ Para spotykała się, kiedy poprzednie zdjęcie ich całujących się w samochodzie zostało opublikowane w Internecie.

W innym wymiarze tej opowieści o życiu naśladującym sztukę naśladującą życie, przynajmniej wspólnie grają w sławę.

„Mamy szczęście, podobnie jak Peter i MJ, to coś, przez co przeszliśmy razem” – mówi Holland, patrząc na Zendayę siedzącą obok niego. „Miło jest mieć coś wspólnego ze swoją osobowością.

„Mam już kilka rzeczy z Peterem Parkerem, do których mogę się odnieść, ponieważ ta dodatkowa warstwa jest jeszcze przyjemniejsza”.

Tam, gdzie doświadczenie Petera i MJ było zaskakującym odkryciem – dzięki Jonahowi Jamesonowi, postaci JK Simmonsa, który pod koniec dnia ujawnia tożsamość Petera. daleko od domu Utrata anonimowości Hollanda i Zendayi była stopniowa.

READ  Emily Ratajkowski zdradza, dlaczego Pete Davidson jest atrakcyjny

Zendaya była w oczach opinii publicznej od czasu, gdy była nastolatką – niektóre z jej wczesnych hitów były na kanale Disney Channel, jak Rocky Blue w potrząśnij tym – Zanim przejdziesz do ról w serii Spider-Man, Wydma i w trans, która jest również serią przez nich produkowaną.

Teraz ma 25 lat, mniej więcej tyle samo co Holland, a połowę swojego życia spędziła w centrum uwagi.

„To, co różni się od doświadczenia MJ i Petera, to to, że musiałem z nią dorastać i nie stało się to z dnia na dzień” – mówi Zendaya. „To był rodzaj powolnego postępu, więc ewoluowałem wraz z tym i nauczyłem się, jak sobie z tym radzić.

„Dość zdrowy sposób, nie żeby w ogóle był zdrowy, ale nauczyłem się, jak sobie z tym radzić.

„Mam dużo współczucia, gdy to się dzieje z dnia na dzień. Zostań Spider-Manem lub młodością trans. To całkowicie zmienia twoje życie.

„To trudne, kiedy nie wiesz, jak sobie radzić z chodzeniem po ulicy, a teraz po prostu nie możesz”.

Holland wtrąca się i mówi, że bardzo trudno jest być bardzo publicznym po dwudziestce.

„Twoje wczesne lata dwudzieste to czas, w którym powinieneś popełniać błędy, więc kiedy twoje całe dwudziestki należą do reszty świata, jest to trudne”.

Nieśmiało dzieli się pierwszą chwilą, w której myślał, że zostanie rozpoznany, jadąc pociągiem do domu z Londynu podczas premiery swojego pierwszego filmu: niemożliwe.

„Miałem 14, 15 lat, a może nawet więcej. W noc premiery pamiętam, jak wracałem pociągiem do domu i wkładałem kapelusz” – mówi, wykonując niewidzialny ruch unoszący brwi. „Ale nikogo to nie obchodziło!”

To rodzaj anonimowości, której już nie lubi, nawet jeśli pomaga mu to poinformować postać.

Z ekipą obsadzoną aktorami z trzech serii Spider-Man, Nie ma miejsca na dom To zainspirowało gorączkowe spekulacje. Z fabułą, w której zaklęcie Dr Strange jest wypaczone, co skutkuje wieloma odwiedzającymi, istnieje wiele możliwości, gdzie może się udać.

READ  „Sowa, ogród i pisarz”, ofiara wygrywa w Karlowych Warach

Plotki krążyły od eonów, że jeśli wieloświat się zawiesza w MCU i źli ludzie, tacy jak Green Goblin, są tutaj, z pewnością są tutaj również inne Spideys (Andrew Garfield i Tobey Maguire).

Holland zyskał reputację niezamierzonego niezręczności w zwiastunach swoich wczesnych filmów Marvela – w niektórych grał nawet dla śmiechu. Nie ma miejsca na dom Szkice promocyjne – ale teraz ma pełną kontrolę.

Wie, jak go zablokować, nawet jeśli poświęca mu dodatkową uwagę Nie ma miejsca na dom To sprawia, że ​​robienie tego jest łatwiejsze i trudniejsze.

„Utrzymujemy to w tajemnicy, ponieważ naprawdę wierzymy w ten sekret i uważamy, że dla fanów byłoby bardzo imponujące, gdyby zobaczyli niektóre z rzeczy, które mamy w zanadrzu w tym filmie.

„Ale wtedy też trzymamy to w tajemnicy, ponieważ to jest nasza praca i to jest to, co nam każą!”

Pojawiają się pytania, czy po tym Holandia będzie nadal wycofywać się z Underoos nie ma drogi do domu, Który był ostatnim filmem w pierwotnym kontrakcie, który brytyjski aktor podpisał po raz pierwszy, gdy postać zadebiutowała? Kapitan Ameryka Wojna Domowa.

W tym GQ W wywiadzie Holland powiedział, że nadal nie chce grać w Spider-Mana, gdy miał 30 lat i że marka skorzysta na przejściu do cudzej historii, takiej jak Miles Morales, kolejna iteracja Spider-Mana w komiksie.

W zeszłym tygodniu Holandia była jeszcze bardziej nieśmiała. Powiedział Associated Press, że chce zrobić to dobrze i gdyby nadszedł czas, aby ustąpić, zrobiłby to z dumą.

Ale tak nie wygląda człowiek Pająk Producentka Amy Pascal jest gotowa go wypuścić. Powiedziałem Fandango, więc Nie ma miejsca na dom nie będzie ostatni człowiek Pająk Film, który Sony będzie kręcić z Marvelem i który przygotowywali do nakręcenia kolejnego filmu Spideya z Hollandem.

READ  Booker Prize ujawnia długą listę „zabawnych historii” | Nagroda Bookera

Zanim nadejdzie ten koniec – jeśli raczej prędzej niż później – przynajmniej fani będą mieli Nie ma miejsca na dom Nadal nie mogę się doczekać.

Na razie Holland i Zendaya będą jednymi z najbardziej znanych twarzy na świecie – ale nie z zabijania ludzi.

Spider-Man: No Way Home trafi do kin w czwartek, 16 grudnia

Udostępniaj swoje filmy i seriale | Umieść tweeta