Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Brooke Blurton już taka nie jest!  Gwiazda Bachelorette ujawnia nowy seksowny wygląd po tym, jak została rzucona przez swojego tajemniczego chłopaka

Brooke Blurton już taka nie jest! Gwiazda Bachelorette ujawnia nowy seksowny wygląd po tym, jak została rzucona przez swojego tajemniczego chłopaka

Ali Daher dla Daily Mail Australia

11:06 9 sie 2023 Zaktualizowano 11:07 9 sie 2023

Brooke Blurton postanowiła zmienić swój wygląd we wtorek.

Gwiazda rzeczywistości zabrała się na Instagram, aby pokazać materiał filmowy, na którym macha na pożegnanie soczystymi brązowymi lokami przed wizytą w salonie fryzjerskim.

28-letnia autorka podcastów wyglądała bez wysiłku, podczas gdy jej stylistka działała magicznie, zanim ujawniła efekt końcowy: elegancki lob.

„Chodzi mi o to, że mówią, że musisz odciąć ślepe zaułki, aby się rozwijać”, Brock podpisał post.

Nowy wygląd Brooke szybko został obsypany przerażającymi komplementami od byłej gwiazdy Bachelorette, Ciarana Stotta.

Brooke Blurton (na zdjęciu) postanowiła zmienić swój wygląd we wtorek. Gwiazda rzeczywistości zabrała się na Instagram, aby pokazać materiał filmowy, na którym macha na pożegnanie soczystymi brązowymi lokami przed wizytą w salonie fryzjerskim.
28-letnia autorka podcastów wyglądała na swobodną, ​​podczas gdy jej fryzjer pracował nad swoją magią, zanim ujawnił efekt końcowy.

Napisał: „Czy możemy przebrać się za Kudłatego i zrobić film na Halloween?”

Transformacja Brooke następuje po tym, jak ogłosiła, że ​​jej tajemniczy chłopak od miesiąca wycofał się z ich związku.

Brooke opublikowała zdjęcie lotnicze ze swojej podróży do Melbourne i podpisała je refleksyjnymi słowami.

Perth było takim łagodnym resetem dla mojej duszy. Po tym, jak facet, w którym się zakochałam, zerwał, naprawdę zastanawiałam się, kim jestem” – zaczęła.

Czasami reset pomaga wrócić do równowagi. Choć to kłuje, w głębi serca wiem, że to nie ja. Nie spotkałem jeszcze właściwej osoby i to jest w porządku.

Gwiazda „Bachelor and Bachelorette and Bachelor in Paradise” powiedziała dalej, że odkłada swoje życie miłosne na jakiś czas, podczas gdy skupia się na innych priorytetach.

Kocham swoją pracę, moich przyjaciół i naprawdę kocham to, co robię. Na razie muszę się zrelaksować po stronie „miłości”.

Brooke wyglądała jak milion dolarów, kiedy pokazała swój elegancki nowy lob. „Chodzi mi o to, że mówią, że musisz odciąć ślepe zaułki, aby się rozwijać” – napisała w poście.

Transformacja Brooke następuje po tym, jak ogłosiła, że ​​jej tajemniczy chłopak od miesiąca wycofał się z ich związku. Brooke opublikowała zdjęcie lotnicze ze swojej podróży do Melbourne i podpisała je refleksyjnymi słowami
Perth było takim łagodnym resetem dla mojej duszy. Po tym, jak facet, w którym się zakochałam, zerwał, naprawdę zastanawiałam się, kim jestem” – zaczęła

W 2021 roku Brooke zerwała z Bachelorette Darvid Garailly wkrótce po tym, jak zakochali się przed kamerami.

Niedawno myślała o swoim występie w serialu.

Nie mogę uwierzyć, że przeszłam przez to wszystko i przynajmniej w końcu kogoś znalazłam. „Teraz nie z nimi”, powiedziała, „Nie mogę w to uwierzyć”.

READ  Lucy została odesłana do domu przez rolnika Andrew

Z pewnością nie zostałem stworzony do czegoś takiego i do dziś myślę, że wolałbym doświadczenie w celibacie. To nie jest zbyt pozytywne, ale nadal tak myślę.

Brooke na krótko znalazła miłość z Darvidem Garayeli w The Bachelorette, ale para rozpadła się wkrótce po zakończeniu programu. na zdjęciu razem