Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Cukiernia Woda Bydgoszcz Wyspa Młyńska Piekarnia Bar Polska

Cukiernia Woda Bydgoszcz Wyspa Młyńska Piekarnia Bar Polska

Zlokalizowany w Młynach Rothera Pastry Club Woda to zespół budynków, w którym mieści się siedziba nowo powstałej Bydgoskiej Fundacji Kultury, za dnia piekarnia, a nocą bar, który mieści się w dawnej kotłowni kompleksu wybudowanej na początku XIX wieku.

Zaprojektowany przez polskiego architekta i pracownię architektoniczną Bowie Tatara nazwa seo, Klubopiekarnia Woda (by nadać jej polską nazwę) jest świetnym dodatkiem do i tak już ruchliwej części tego północnopolskiego miasta, a dokładniej Wyspy Młyńskiej, na której stoi; Popularne miejsce spotkań mieszkańców i znawców.

Otoczona wodą Wyspa Młyńska jest również kojarzona z śródlądowym transportem wodnym produkcji zboża i mąki, aspektami, które miały wpływ na wnętrza, skłoniły projektantów do wyboru podłogi, baru i sprzętu w kolorze kobaltu, aby „dosłownie wprawić wodę w przepływ” Pomarańczowy z kolei symbolizuje zachód słońca, wczesny wieczór, zabawę, ciepło i słodycz.

Rzeczywiście, wieczorem, wraz z zachodem słońca, miejsce to zmienia swoją funkcję i zamienia się w bar-klub. Przeważające ciepłe światło powoduje, że chłodny kobalt zmienia kolor, podobnie jak powierzchnia wody zmienia kolor w świetle zachodzącego słońca. Dzięki niemu Pastry Club Woda staje się miejscem, w którym można się wyluzować i bawić godzinami.

Znaczące kulturowo miejsce, które łączy różne cele odzwierciedlone w swoim projekcie, to wspaniałe bydgoskie miejsce spotkań jest wyrazem otoczenia i idealnym miejscem dla wymagających mieszkańców i podróżników, aby cieszyć się tym historycznym miastem.

@pracownik
@pracownik

Woda Bydgoska Wyspa Młyńska Bakery Club Polska

Klub Cukierniczy Woda Bydgoszcz Fotografia, Oni studio.

READ  Velveta wprowadza na rynek lakier do paznokci o zapachu sera we współpracy z Nails Inc. - WSVN 7Aktualności | Wiadomości z Miami, pogoda, sport