Brooklyn Nets vs New Orleans Pelicans punkty, statystyki Ben Simmons, Zion Williamson, Dyson Daniels

Debiut Bena Simmonsa w Brooklyn Nets był jednym, o którym należy zapomnieć w meczu z New Orleans Pelicans, gdy Australijczyk skończył z czterema punktami i przegrał w 23. minucie.

Zion Williamson i Brandon Ingram zebrali się razem, aby zdobyć 53 punkty, aby pomóc Pelicanom zniszczyć buldożery przez sieć 130-108 w niezrównoważonym kontakcie na Brooklynie w czwartek (cały czas EST).

Williamson – który swój pierwszy mecz w sezonie zasadniczym zagrał od ponad 17 miesięcy po pełnym kontuzji sezonie – był szczególnie imponujący na początku i patrzył na swój zastraszający najlepszy wynik, kończąc z 25 punktami, dziewięcioma zbiórkami i czterema piłkami w imponującym powrocie z napastnik.

Oglądaj średnio 9 meczów LIVE NBA w sezonie regularnym tygodniowo w ESPN w Kayo Sports w ESPN w Kayo Sports. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatną wersję próbną już teraz >

czwartek, 20 października

czwartek 20 października

„Jest bardzo podekscytowany” 22-letnim Williamsonem, który zmagał się z szeregiem kontuzji na początku swojej kariery, powiedział trener Pelicans Willie Green.

„Ciężka praca, którą musiał wykonać, aby dojść do tego punktu, wszyscy jesteśmy z niego bardzo dumni jako zespół i organizacja”.

32 punkty Kevina Duranta sprawiły, że bramka pożegnała się o cztery bloki, podczas gdy Kyrie Irving również był spokojny z 15 punktami.

Ben Simmons zadebiutował w Nets w czwartek. (Zdjęcie: Stacy Revere/Getty Images)Źródło: Getty Images

Pelikany wskoczyły do ​​siatki na początku meczu, gromadząc punkty w farbie w pierwszym sezonie za gorącym startem Williamsona.

Były Pick 1 miał osiem punktów, cztery zbiórki i trzy przechwyty w pierwszym i był szczególnie aktywny w defensywie.

W międzyczasie Simmons, podobnie jak wszyscy jego koledzy z Brooklynu, pośród niezliczonych niedokładnych zwrotów i strzałów z głębin, walczył, aby dostać się do rytmu gry, pomimo jego zajętości na szybie.

Sześć punktów Kevina Duranta doprowadziło do Brooklynu w pierwszej połowie.

READ  Drużyna piłkarska Hamilton zamyka Polskę w przesiąkniętym deszczem meczu CSC

Nowy Orlean miał przewagę 32-14 w jednostronnym starcie, z Williamsonem i CJ McCollumem (sześć punktów, dwie zbiórki, dwa imponujące wczesne podania.

Siatki wyglądały ogólnie bardziej niebezpiecznie w drugim okresie, ponieważ Simmons był zajęty zbiórką i obsługą piłki, ale nadal walczył o atakowanie rytmu.

McCollum stał się głównym niebezpiecznym człowiekiem gości pod koniec ataku, zmieniając jedną grę, aby zwiększyć przewagę Pelikanów do 16 punktów w ósmej minucie.

Nick Claxton zapewnił Brooklynowi iskrę, mimo że utrzymał swoją drużynę przy życiu w rozgrywkach, zdobywając dziewięć punktów i pięć zbiórek, w tym skok na czas.

Williamson nadal zastraszał każdego i wszystko na swojej drodze, wyprzedzając Simmonsa wśród innych obrońców Nets, aby zakończyć trudny rzut w korku.

Komentator YES Network i Brooklyn Nets, Ian Eagle, zauważył: „Zion Williamson niczego nie przegapił.

Kevin Durant naprawdę ożył pod koniec drugiego kwartału, wrzucając w tym okresie 15 punktów, aby pomóc zredukować deficyt Nets do jednocyfrowych.

Durant był również zajęty na defensywie, spotykając Brandona Ingrama na krawędzi w pochlebnym odrzuceniu przed przerwą.

Nowy Orlean prowadził 58-50 w pierwszej połowie za Ingramem (11 punktów), Williamsonem (11 punktów, cztery zbiórki, trzy przechwyty), Jonasem Valanciunasa (13 punktów, osiem desek) i McCollumem (11 punktów, cztery asysty). .

Tymczasem Durant miał 21 punktów i dwa bloki przy bramkach, a Claxton dodał dziewięć desek, sześć zbiórek i dwa bloki. Simmons miał dwa punkty, pięć rozdań i trzy asysty.

The Pelicans wycofali się w trzecim okresie, który stał się prawie pokazem Ingrama i Williamsona, i zebrali 23 punkty, aby zwiększyć przewagę do ponad 20 punktów.

Poza Durantem Netsy nie były w stanie wygenerować żadnego ataku, ponieważ Simmons i Irving zdobyli łącznie 13 punktów w trzech tercjach.

Nowy Orlean ostatecznie wygrał trzecią tercję 40-28, ponieważ Brooklyn nie miał odpowiedzi na swój omnibus.

READ  Brytyjskie ramię MBDA podpisuje umowę o wartości 5 miliardów dolarów na wzmocnienie polskiego systemu obrony powietrznej

Słaby debiut Simmonsa w Nets zniwelował faul Australijczyka w meczu na początku czwartej kwarty.

Przemawiając po meczu, kolega z drużyny Irving powiedział, że Simmons był zbyt cenny, by spędzać dodatkowy czas na ławce.

„Jak mu powiedzieliśmy w szatni, jest dla nas cennym przedmiotem i potrzebujemy go tam” – powiedział Irving.

„Zanieczyszczenie nie jest opcją. Agresywna gra to coś, czego chcemy od niego, ale chcemy też grać mądrze”.

Brooklyn walczył o więcej ciosów w czwartym okresie, podczas gdy ofensywa Nowego Orleanu nadal rosła, aby utrzymać znaczną przewagę na tablicy wyników.

Ingram zakończył z 28 punktami, siedmioma zbiórkami i pięcioma asystami w roli głównej w drugiej połowie.

W międzyczasie Patty Mills cieszyła się imponującym występem z ławki z 16 punktami i czterema trójkami.

Retransmituj całą akcję dzięki aktualizacjom na żywo poniżej. Nie widzisz ich? Kliknij tutaj!