Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Brytyjska piosenkarka Sam Smith została zauważona podczas spaceru po Oxford Street w Sydney w sylwestra

Słynny piosenkarz Sam Smith spacerował ulicami Sydney na kilka godzin przed rozpoczęciem obchodów Nowego Roku.

30-letnia brytyjska sensacja została sfotografowana podczas sobotniego spaceru po Oxford Street, dzielnicy znanej z popularnych klubów nocnych LGBTQI+.

Sam, używając zaimków oni/oni, miał na sobie swobodny zestaw dżinsów i żółtą koszulkę zawiązaną na supeł, podczas zwiedzania przedmieść Sydney, Darlinghurst.

the bezbożny Wokalistka również założyła zieloną torebkę, wypiła filiżankę kawy i spacerowała za rękę z przyjaciółmi po zatłoczonej ulicy.

Sam przybył do Australii przed ich koncertem w Australii Południowej w tym miesiącu.

Koncert, który odbędzie się w Darenberg Cube pod koniec stycznia, jest jedynym koncertem, w którym będą uczestniczyć podczas pobytu w Australii.

We wtorek Sam opublikował swoje zdjęcia Nosi mały kostium kąpielowy na jachcie.

Zabrali się na Instagram, aby podzielić się zdjęciami z wakacji, mówiąc obserwującym, aby „zawsze nosili krem ​​​​do opalania”, mając na sobie kostium kąpielowy w panterkę.

„Bądź sobą bez skrupułów i niesamowitym sobą. Kochamy cię, Sam” – napisał jeden z fanów pod nowymi zdjęciami.

„Moje ciało wygląda trochę jak twoje. Może twoje jest lepsze. Robienie tych„ pewnych siebie ”zdjęć ciała to cel tbh, ponieważ wciąż uczę się kochać swoje ciało. Inny powiedział.

Na początku grudnia fani poszli za piosenkarką po tym, jak zostali zaatakowani w Internecie za noszenie błyszczącego srebrnego body podczas wykonywania ich przeboju bezbożny Wraz z Kim Petras na imprezie Jingle Ball w Londynie.

Smith wystąpiła na scenie w srebrnym cekinowym kombinezonie Valentino, czarnych błyszczących butach, srebrnym pasku i zwisających kolczykach. Ale wygląd wywołał ostre komentarze na temat wagi piosenkarza i wysłał fanów w tryb obronny, gdy rozpętali rażące zawstydzanie ciała.

Sam kroczy dumnie ulicami Sydney po tym, jak celebrytki ujawniły, że od jakiegoś czasu zmagają się ze swoim wizerunkiem ciała.

READ  Akademia przeprasza Sacheen Littlefeather za nadużycia, jakich doznał podczas odrzucania Oscara Ojca chrzestnego Marlona Brando z 1973 roku.

W 2019 roku piosenkarka przyznała, że ​​czuła się skrępowana, gdy była fotografowana bez koszuli i często głodziła się w oczekiwaniu na sesję zdjęciową.

„W przeszłości, gdybym robił zdjęcie nawet w T-shircie, głodziłem się przez kilka tygodni z góry, potem robiłem każde zdjęcie i szturchałem, a potem robiłem zdjęcie normalnie” – napisał wokalista duetu.

Jednak postanowili „odzyskać” swoje ciało, mówiąc, że nadszedł czas, aby „przestać próbować zmieniać tę klatkę piersiową, te biodra i te krzywe, które mama i tata stworzyli i kochają bezwarunkowo”.

Przeczytaj powiązane tematy:Sydnej