Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Były australijski kapitan wraca z dziczy

Były australijski kapitan wraca z dziczy

Obawy, że była kapitan Australii może już nigdy nie zagrać w krykieta, osłabły po jej powrocie do siatki w Melbourne.

KRYKIET: Usman Khawaja dał światu swój punkt widzenia z gołębiem pokoju na pałce, nawet jeśli ostrze wytrzymywało tylko cztery piłki, zanim przerwa zmusiła go do zmiany w Gabba.

Istniały obawy, że Lanning, która w listopadzie ubiegłego roku po dwóch długich przerwach w grze podjęła szokującą decyzję o zakończeniu międzynarodowej kariery, może już nigdy nie zagrać.

Obawy te nasiliły się, gdy Lanning odeszła ze swojej roli w Melbourne Stars w WBBL w połowie turnieju i nie wróciła.

Lanning, który w niezwykłej karierze Australii zgromadził gigantyczną liczbę 8352 punktów w 241 meczach międzynarodowych, w tym w 182 meczach jako kapitan, pozostaje związany kontraktem z Melbourne Stars przez następne dwa sezony.

Podpisała także kontrakt z Delhi Capitals w kobiecej Superlidze w Indiach, a jej powrót do siatki na stadionie Junction Oval wraz z koleżankami z wiktoriańskiej drużyny był najsilniejszą oznaką tego, że 31-latka ponownie zagra w krykieta.

Następny mecz Victoria rozegra 16 stycznia, kiedy zostaną wznowione rozgrywki WNCL powyżej 50 punktów.

Do Lanninga w siatce dołącza pechowa zawodniczka szybkiego melonika Tayla Vlaeminck, która wróciła po operacji barku, którą przeszła w sierpniu zeszłego roku.

Vlaeminc, jedna z najszybszych meloników na świecie, rozegrała ostatni ze swoich 24 meczów dla Australii w 2022 roku i doznała serii straszliwych kontuzji.

Ze względu na problemy ze stopą opuściła zwycięstwo Australii w Pucharze Świata T20 w 2020 r., Puchar Świata ODI w Nowej Zelandii w 2022 r., a także Igrzyska Wspólnoty Narodów w Birmingham i Puchar Świata T20 2023 w Republice Południowej Afryki, a wszystko to z powodu kontuzji.

Jednak selekcjonerzy krajowi, których jest zaledwie 25, nadal mają nadzieję, że prędzej czy później powrócą do obowiązków międzynarodowych.

READ  Polska konfiskuje budynek Liceum Rosyjskiego w Warszawie

Wiktoria zagra