Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Caitlyn Jenner otrzymuje reakcję online po ogłoszeniu jej kandydatury na gubernatora

Caitlyn Jenner zebrała wiele krytyki w Internecie po tym, jak ogłosiła swoją kandydaturę na gubernatora Kalifornii, a niektórzy członkowie społeczności LGBTQ odmówili poparcia tego, co nazwali kampanią „próżności”.

Związane z: Jenner potwierdza ten zaskakujący ruch w karierze

„Wspierałem MAGA, republikanie nie robili nic poza lekceważeniem praw LGBTQ” Jeden z krytyków napisał na Twitterze Po tym, jak Jenner ogłosiła swoją ofertę i złożyła dokumenty dla swojej administracji rządowej.

– Dlaczego ktoś miałby za tobą podążać po tym, jak to poparłeś? No dalej, nie możesz oderwać się od rzeczywistości?

Jenner, transpłciowy republikanin, który głosował na Donalda Trumpa w 2016 r., Ale nie w 2020 r., Protestując przeciwko jego stanowisku w kwestiach transpłciowych.

Star Trek Aktor George Takei, który jest gejem, napisał na Twitterze, że nie będzie głosował na 71-letniego Jennera.

„Czarni nie będą głosować na Candice Owen na to stanowisko”. Taki napisał na Twitterze. „Społeczność osób niepełnosprawnych nie będzie głosować na Madison Cawthorne. Jestem LGBTQ, ale nie zamierzam głosować na Caitlyn Jenner.

Ten artykuł został pierwotnie opublikowany Strona szósta Przedruk za zgodą

Caitlin i Kalifornia

Była gwiazda olimpijska i gwiazda reality show Caitlyn Jenner weszła do polityki na początku tego tygodnia, ogłaszając swoją kandydaturę na gubernatora Kalifornii.

Kalifornia jest moim domem od prawie 50 lat. „Przyjechałem tutaj, ponieważ wiedziałem, że każdy, bez względu na pochodzenie i pozycję życiową, może spełnić swoje marzenia” – powiedział Jenner w oświadczeniu.

Ale w ciągu ostatniej dekady widzieliśmy, jak blask złotego państwa zanika dzięki rządom jednej partii, które przedkładają politykę nad postęp i szczególne interesy ludzi. Sacramento potrzebuje uczciwego przywódcy z jasną wizją ”.

Kalifornia jest jednym z najbardziej demokratycznych stanów w kraju. W ubiegłorocznych wyborach prezydenckich Joe Biden pokonał tam Donalda Trumpa ponad pięcioma milionami głosów, z popularnym marginesem głosów 63% do 34.

READ  Nowa Zelandia ma nadzieję pozbyć się żargonu w ustawie o łatwym języku | Nowa Zelandia

Pani Jenner, republikanka, która wspierała Trumpa przez całą jego prezydenturę, będzie niewątpliwie postrzegana jako słabsza, gdy próbuje zdobyć stanowisko w całym stanie.