Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Całkowita detekcja na pokładzie wymusza zawrócenie

Całkowita detekcja na pokładzie wymusza zawrócenie

Międzynarodowy lot lecący z Europy do Ameryki został zmuszony do zawrócenia po tym, jak na pokładzie odkryto „korupcyjne” zamówienie.

Kilka osób zostało rannych po strzelaninach podczas parady zwycięstwa w Super Bowl w Kansas City, australijscy parlamentarzyści głosowali za wnioskiem formalnie wzywającym rządy USA i Wielkiej Brytanii do zezwolenia Julianowi Assange’owi na powrót do Australii, a Sam Williamson wygrał pierwsze pływanie Australii . Gold i brat Travisa Kelce’a, Jason, opowiedzieli, jak to było oglądać Super Bowl z Taylor Swift.

Według danych śledzenia lotu z Flight Aware, samolot Delta Air Lines wystartował z amsterdamskiego lotniska Schiphol w kierunku Detroit w stanie Michigan około 10:30 czasu lokalnego, ale wylądował ponownie na tym samym lotnisku zaledwie półtorej godziny później.

Z wpisów w mediach społecznościowych wynika, że ​​na pokładzie statku znajdowały się zgniłe ryby i robaki.

Linie lotnicze podały, że „nieprawidłowo zapakowany bagaż podręczny” zakłócił lot i samolot został wycofany z obsługi w celu oczyszczenia.

Samolot musiał wrócić do Holandii. Obraz: Aeronautyka

Jeden z pasażerów, Kelsey, który początkowo opisał ogólne wrażenia na X (dawniej na Twitterze), powiedział Daily Mail, że pasażer będący właścicielem torby zawierającej martwą rybę został zatrzymany w samolocie.

„Naprawdę fajnie jest spędzić dwie godziny podczas 8-godzinnego lotu Deltą do Amsterdamu i przekonać się, że podróżują z nami zgniłe ryby i larwy” – napisała w swoim poście.

Linie Delta Air Lines przeprosiły klientów za zakłócenia. Zdjęcie: Yuki Iwamura/AFP

Linia lotnicza przeprosiła pasażerów w oświadczeniu przekazanym magazynowi People.

„Przepraszamy klientów lotu 133, który odbył się 13 lutego, ponieważ ich lot został przerwany z powodu nieprawidłowo zapakowanego bagażu podręcznego” – czytamy w oświadczeniu.

„Samolot wrócił do bramki, a pasażerowie zostali przeniesieni na następny dostępny lot”.

Powiedziała także: „Samolot został wycofany z eksploatacji w celu oczyszczenia”.

To nie pierwszy lot Delty, który w ostatnim czasie został przekierowany ze względu na zagrożenie biologiczne na pokładzie.

READ  Rosja tnie ochronę środowiska w obliczu szalejącej wojny i zbliżającego się kryzysu gospodarczego

We wrześniu długodystansowy lot z Atlanty w Stanach Zjednoczonych do Barcelony w Hiszpanii został zakłócony, gdy u pasażera „przez cały lot na pokładzie wystąpiła biegunka”.

Anulowanie lotu w trakcie lotu jest kosztowne dla linii lotniczej, która boryka się z marnowaniem paliwa i koniecznością poszukiwania nowej załogi.