Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

CES 2023: Gran Turismo pojawia się na PS VR2 jako gra premierowa

CES 2023: Gran Turismo pojawia się na PS VR2 jako gra premierowa

Gran Turismo było najgłośniejszą serią PlayStation na targach CES 2023, dwukrotnie pojawiając się podczas konferencji prasowej Sony 4 stycznia. Nie tylko otrzymaliśmy pierwsze spojrzenie na nadchodzący film Gran Turismo, ale nauczyliśmy się tego Gran Turismo 7 Otrzymasz również wsparcie dla PlayStation VR2.

Podczas konferencji prasowej Sony potwierdziło, że w dniu premiery dostępnych będzie ponad 30 gier na PlayStation VR 2, w tym m.in Horyzont wezwanie z góryi Niebo niczyjeI Wioska Resident Evil. Oprócz a Saber wygrał port, Sony również to ogłosiło Gran Turismo 7 Otrzymamy bezpłatną aktualizację dodającą obsługę PlayStation VR2, gdy gogle zostaną wprowadzone na rynek 22 lutego. Widzieliśmy też fragmenty rozgrywki Gran Turismo 7 na PlayStation VR2, która pokazywała niesamowitą ilość szczegółów, gdy gracz kręcił z perspektywy pierwszej osoby.


Chociaż fani gier wideo i wirtualnej rzeczywistości pokochają tę reklamę, nie był to pierwszy występ serialu w programie. Twórca serii i producent Kazunori Yamauchi pojawił się wcześniej, aby przedstawić serię, podkreślić sztuczną inteligencję GT Sophy Racing i drażnić Gran Turismo Film. Potem dowiedzieliśmy się więcej o filmie, gdy na scenie pojawili się Sanford Panitch z Sony Pictures, Asad Qizilbash z PlayStation Productions oraz reżyser filmu, Neil Blomkamp.

Dyskutowali o rosnących wysiłkach PlayStation w branży rozrywkowej io tym, jak to zrobić Gran Turismo Film będzie opowiadał historię gracza, który od grania w Gran Turismo w piwnicy swoich rodziców staje się zawodowym kierowcą wyścigowym. Właśnie skończyły się zdjęcia do filmu, a Blomkamp poświęcił trochę czasu na wyjaśnienie, jak zrobić plik pistolet sony 2 Odłączana matryca aparatu umożliwiła uzyskanie niezwykłych ujęć w rozdzielczości Imax. Następnie po raz pierwszy obejrzeliśmy film w zajawce wideo:


Choć samo pojawienie się filmu stanowiłoby solidną wizytówkę serii, Gran Turismo pojawiło się ponownie podczas części konferencji prasowej poświęconej PlayStation VR2. Jeśli jesteś fanem Gran Turismo, targi CES 2023 z pewnością były dla Ciebie gratką! Gran Turismo 7 Zamiast tego PlayStation VR2 otrzyma wsparcie 22 lutego Gran Turismo Film trafi do kin w sierpniu.

READ  Nowe karty kolekcjonerskie Final Fantasy 7 są dostarczane z NFT

Zalecenia redaktorów