Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Charlene Yee opisuje gwiazdę katastrofy Jamesa Franco jako „ seksualnego drapieżnika ”

Aktorka Charlene Yee powiedziała, że ​​próbowała opuścić film The Disaster Artist z 2017 roku w związku z zarzutami niewłaściwego postępowania Jamesa Franco.

Aktorka zabrała się na Instagram w weekend, aby ujawnić, że próbowała rzucić film po tym, jak zarzuty o drapieżne zachowania seksualne Franco sprawiły, że nie czuła się komfortowo z nim pracować.

Poprzednia Freaks and Geeks Aktor został wcześniej aresztowany, wysyłając SMS-a do nieletniej dziewczyny i oskarżony o nadużycia seksualne z kobietami w swojej dawnej szkole aktorskiej, czemu zaprzeczył.

Kiedy próbowałem zerwać legalną umowę i zrezygnować Artysta katastrofy Ponieważ James Franco jest drapieżnikiem seksualnym, próbowali przekupić mnie ważniejszymi rolami aktorskimi ”. Yi napisała w swoim poście. „Płakałem i powiedziałem im, że jest to dokładne przeciwieństwo tego, czego chcę i że nie czuję się bezpiecznie, pracując z seksualnym drapieżnikiem. Zbagatelizowali Franco i powiedzieli, że bycie drapieżnikiem było w zeszłym roku i to się zmieniło … kiedy dosłownie usłyszałem, że w tamtym tygodniu źle traktował nowe kobiety ”.

„Drapieżniki okażą współczucie, zapalą się gazem i powiedzą, że poradzą sobie lepiej – wszystko po to, by chronić siebie i nadal szkodzić innym. Aktywatory są toksyczne i obraźliwe. Czuje zniesmaczenie do białych mężczyzn, którzy wybierają moc do ochrony dzieci i kobiety przed drapieżnikami. „

Aktorka przez lata nieustannie wzywała częstego współpracownika Franco, Setha Rogena, aby „wzmocnił go”.

„Biali mężczyźni twierdzą, że to nie ich odpowiedzialność, kiedy pociągasz do odpowiedzialności Franco lub kiedy pociągasz do odpowiedzialności Setha Rogena i osoby wspierające. Więc kto powinien winić? Kobiety Franco z PTSD? Albo przyszłe cele nadużyć?”

Rogen również wezwał na swój występ w A. Saturday Night Live Szkic z Franco w 2017 roku, kiedy ten ostatni był gospodarzem popularnego pokazu rysunków, po tym, jak przeprosił za wysłanie SMS-a do nieletniej dziewczyny. Wskazała również, że opowiedziała swoją historię Artysta katastrofy W świetle miesiąca świadomości napaści seksualnych.

READ  Max Brooks Bigfoot Horror Thriller „Devolution” znajduje swojego szefa (na wyłączność)

W przeszłości Franco był kilkakrotnie oskarżany o niewłaściwe postępowanie. W 2014 roku pojawiły się czaty tekstowe, w których próbował namówić 17-latkę, aby spotkała się z nim w nowojorskim hotelu.

Franco przyznał się do problemu i przeprosił, gdy się pojawił Sąsiedztwo! Z Kelly i Michaelem, Dla mnie Entertainment Weekly.

Jednak w 2018 r. Los Angeles Times Opublikował obszerny program o aktorze, w którym pięć kobiet z jego nieistniejącej już szkoły aktorskiej Studio 4 oskarżyło go o wykorzystywanie go do ułatwiania zachowań seksualnych. Dwie kobiety złożyły pozwy, które zostały rozstrzygnięte w tym roku.

Franco wcześniej zaprzeczył zarzutom.

Przedstawiciele Rogen nie mieli żadnych uwag po dotarciu do nich Fox News. Przedstawiciele Franco nie odpowiedzieli od razu na prośbę o komentarz.

Na kilka dni przed jej postem okazało się, że próbowała zrezygnować Artysta katastrofy, Zadzwoniłem do Rogena, aby umożliwić jego przyjacielowi udostępnienie innego posta na Instagramie.

Yi powiedziała, że ​​ich wspólna przyjaciółka poprosiła ją o udział w wydarzeniu uświadamiającym, dzieląc się swoją historią wykorzystywania. Wskazała, że ​​osoba nie pociągała Rogen do odpowiedzialności za wzmocnienie Franco i twierdzi, że przyjaciółka nie odpowiedziała jej później.

Ten artykuł został pierwotnie opublikowany Fox News Przedruk za zgodą