Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Charlotte została zwolniona z końcem kontroli Danny’ego i SJ.

Uczestnik Wielkiego Brata zostaje zwolniony za przekonanie, że piwo jest składnikiem orzechów piwnych, podczas gdy Danny nadal wykorzystuje swoich współlokatorów za to, że są na tyle głupi, by mu zaufać.

W tym odcinku dużo się mówi o włóczęgach. Włóczęga w twarzach ludzi, żeby być dokładnym.

Znowu jest jak w 2001 roku (podobno jeśli powiesz “Sarah Marie” trzy razy, pojawi się w twoim salonie w uszach królika).

Jednak wolę mieć na twarzy przypadkowego uczestnika reality TV, niż znosić rozmowę z Dannym rozmawiającym z pełnymi ustami.

Wiem, że dużo o tym mówię, ale szczerze:

Związane z: W „Ślepej stronie sezonu” wybucha furia

Nastrój w domu jest ponury po odejściu Mary, ponieważ Marley jest zdruzgotany tym, że mama zostawia tłum bez uścisku.

Zaczyna płakać w pokoju pamiętnika i mimo, że mam niewielki emocjonalny związek z kimkolwiek w tym programie (z wyjątkiem Ariego), nagle jestem zła na Mary.

Związane z: Gwiazdy rzeczywistości opuściły powietrze, łapiąc powietrze

Z uczuciami już w domu, Wielki Brat postanawia nadać złowrogiej melodii, zmuszając Tilly do ugotowania obfitego śniadania dla SJ i Danny’ego.

Wściekły na ciężką robotę, którą wykonała Tilly, a jeszcze bardziej na fakt, że mają awokado i fetę, Ari tupie, żeby zadzwonić do matek SJ i Danny’ego, wtykając nos do miski z owsem. To naprawdę przydatna atmosfera weekendowego poranka.

Tymczasem SJ jest zajęty patrzeniem na Danny’ego przez dziury z tyłu jego spodni od piżamy.

Przeprasza „jeśli jest kilka wystających policzków”, zdanie, które można otrząsnąć tylko z delikatnym brytyjskim akcentem SJ.

Podczas gdy zamówienie na śniadanie jest dostarczane, młoda królowa Tilly trochę źle je zamawia, nie gotując pomidorów, rodzaj prostej i eleganckiej biernej agresji, która czyni ją jednym z najbardziej niedocenianych graczy w tym programie.

Fakt, że szczęśliwie nie wyprała skarpetek, nie zmienia nawet mojego szacunku do niej.

READ  Dlaczego nie ma czarownic (czy Ciri będzie jedną?)

Następnie współlokatorzy otrzymują zadanie tortury dnia: siedzenie i gotowanie z zapachem skarpetki Tilly przez pięć godzin, podczas gdy są wpychani do samochodu typu pickup (tutaj powiem ci markę, ale nie wiem, jaki samochód ¯ _ (ツ) _ / ¯).

Aby sprawy były jeszcze bardziej bolesne, samochód zaczyna powoli wibrować i proszeni są o zamienianie się miejscami w różnych odstępach czasu, wysyłając kończyny i pośladki w twarz.

Udaje im się wyjść z tego żywy, a Ari opisuje siebie jako „wojownika”, aby uniknąć różowego oka.

W domu Charlotte i Ari odnajdują głęboko stymulującą rozmowę, analizując tajemnice świata i analizując własną istotę.

„Skąd pochodzą Duńczycy?” pyta Charlotte, zanim podzieli się swoją pasją do markowych etykiet i zakupów.

Nie słyszeliśmy zbyt wiele o Charlotte w poprzednich odcinkach, a niektórzy producenci naprawdę wrzucają ją dziś wieczorem pod autobus.

„Czy orzechy piwne zawierają piwo?” – zapytałem później.

To dość głupie imię być uczciwym orzechem.

Przechodząc od analizy orzechów Charlotte, dowiadujemy się, że panowanie SJ i Danny’ego jako głowy domu dobiega końca po dzisiejszej eksmisji.

Nie muszą brać udziału w wyzwaniu nominacyjnym, ale mają możliwość postawienia jednej osoby na szczycie. Czy jest sens? Nie. Czy coś w tej ofercie ma sens? Również nie.

Czas na wyzwanie, a dzisiejsze gry to piasek, wiadra i bieganie. Tilly wygrywa, nominując Adrianę i Christinę, powołując się na obietnicę Danny’ego, że „pozbądź się jednego ze swoich” dla równych sojuszy.

Niezależnie od umowy z Tilly, SJ i Danny wrzucają Charlotte do miksu. Chociaż nie wymieniają tego jako powodu, jestem prawie pewien, że miało to coś wspólnego z Epic Beer Nuts i/lub nie wiedziała, że ​​Duńczycy pochodzą z Danii.

Cristina z jakiegoś powodu zalewa się łzami i po mocnym taranowaniu udaje się po krzyku do strefy ewakuacyjnej z tym zroszonym blaskiem.

READ  Gamasutra - Informacje prasowe - Digital Dragons Business Meet Up odbędzie się w maju. Rejestracja już się rozpoczęła!

Sonia pojawiła się w najlepszej stylizacji w tym sezonie, służąc Barbie: Les Mills Pump Class Edition i zaczyna się zabawa.

Współlokatorzy błagają w ostatniej chwili i staje się jasne, że Charlotte nie ma pojęcia, że ​​dostanie buta i czuje się bezpiecznie w nowej przyjaźni z kochanym współpracownikiem Ari.

Błędna wiara w to, że Ari i Danny pozostają wierni swojemu słodkiemu słowu.

„Czuję, że jestem prawdopodobnie najmniej skłonną do trzymania swoich kart blisko domu” – powiedziała Charlotte swoim współlokatorom w huśtawce i przegrała na boisku.

Ewakuowany, wstąpiłem do kuchni po ostatnią garść orzeszków piwnych w nadziei, że uda mi się dostać do domu.