Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Chris Hemsworth odwiedza Corę po kampanii turystycznej, która przykuła jego uwagę

Niewielkie miasteczko w Nowej Południowej Walii odniosło sukces w kampanii, aby ambasadorem został Chris Hemsworth i planuje coś wielkiego, aby podziękować.

Gwiazda Thora, Chris Hemsworth, zgodziła się odwiedzić miasto w środkowo-zachodniej Nowej Południowej Walii po tym, jak została poproszona o zostanie jego ambasadorem.

Kampania internetowa zatytułowana „Get Chris to Cowra” przyciągnęła uwagę gwiazdy Hollywood, która zgodziła się odwiedzić w przyszłym roku 13-tysięczne miasto.

Mieszkańcy Cowry byli zaskoczeni, że ich kampania internetowa, która miała pomóc miastu dotkniętemu suszą i turystyką, faktycznie zadziałała.

– Trochę niedowierzania – powiedział Glenn Daly, dyrektor ds. turystyki w Cowra. Listy z wiadomościami.

„Właściwie byłem na polu, wykonując trochę pracy w gospodarstwie, a zastępca kierownika zadzwonił i powiedział »Mamy to«!”

Pan Daly powiedział, że mieszkańcy Cory zapewnią 38-letniemu gwiazdorskie traktowanie.

„Pozwoli nam to zrobić więcej w kampanii marketingowej. Co więcej, potrzebujemy trochę czasu, aby odkurzyć dobry chiński kurz i dać miastu trochę od razu, aby upewnić się, że zasługuje na Chrisa” – powiedział.

Daly uważa, że ​​ma doskonały sposób, by podziękować Hemsworthowi za promowanie małego miasteczka w NSW o wymiarach 40 na 10 metrów dla pomnika australijskiego aktora o pseudonimie The Big Chris.

– Porozmawiam z nim na ten temat, żeby zobaczyć, co myśli – powiedział Daly. „Teraz jest jasne, że nie możemy sprawić, by była łysa i gruba, ponieważ on zaczyna. Musimy się tylko upewnić, że czuje się komfortowo ze swoim wyglądem używanym przez Cowrę”.

Pan Daly powiedział, że ma już listę rzeczy, które chciał pokazać Hemsworthowi podczas swojej wizyty.

“Na pewno zabierzemy go na obiad [and] – Wypij z nim kilka piw – powiedział.

„Chciałbym zabrać go do tamy (Wyangala), gdzie może surfować”.

Hemsworth podpisał kontrakt na globalnego ambasadora Tourism Australia w 2016 roku. Dzięki tej roli podróżował po całej Australii.

Przeczytaj powiązane tematy:Sydnej