Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Chris Hemsworth zabawnie dogania brata Luke’a: „Rookie i dobrze zapowiadający się młody człowiek”

Słynni bracia Hemsworth nie są obcy w trollingu siebie nawzajem w mediach społecznościowych, ale najnowszy atak na samego Thora jest najzabawniejszy z dotychczasowych.

Chris Hemsworth jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy na świecie i jednym z najgorętszych na liście najlepiej zarabiających aktorów w Hollywood, chyba że rozmawiasz z jego bratem Lukiem Hemsworthem.

W najnowszym przezabawnym trollingu rodziny Hemsworthów w mediach społecznościowych, 40-letni Luke nazwał 38-letniego Chrisa, „wschodzącą na scenę młody chłopak”, który miał być „surogatem” podczas dostarczania nadchodzącego przeboju Marvela, Thor: miłość i grzmot.

Popatrz opublikuj zdjęcie pary sfotografowanej podczas kręcenia w Sydney w zeszłym roku, która pokazała, jak oglądają ekran przebrani za ich bohaterów.

I chociaż Chris może być główną gwiazdą serii, wersja wydarzeń Luke’a jest nieco inna.

Locke zaczął swój post „Wspaniale jest reżyserować młodych aktorów”. „Tutaj daję radę w tej sprawie, a mały gość, którego nazwisko w tej chwili ode mnie ucieka, ale jestem pewien, że nie miałby problemu ze znalezieniem pracy jako mój zastępca lub @liamhemmsworth.

„Poczekaj, ale upewnij się, że masz kwalifikacje handlowe, do których możesz się odnieść”.

Jeden z najśmieszniejszych komentarzy grupy pochodzi od amerykańskiego aktora Daniela Wu, który napisał: „To się nigdy nie uda”.

Dla tych, którzy nie są zaznajomieni z wół Z filmów Luke gra aktora, który gra Thora. Nie możemy wymyślić sposobu, aby to lepiej wyjaśnić (wół aktor Sam Neill otwarcie stwierdził, że tego nie rozumie.)

Tymczasem na Instagramie Chrisa australijski aktor zachęcił swoich 55 milionów obserwujących do obejrzenia filmu Taika Waititi, który wyreżyserował, kiedy 8 lipca trafi do kin.

on jest opublikuj jego zdjęcie w charakterze wraz z jego miłosnym zainteresowaniem na ekranie, Natalie Portman, mówiąc, że znaleźli swój wygląd dla martwa Gala.

READ  Festiwal Świateł powraca dwa lata po odwołaniu COVID-19

„Hej wszyscy, gdzie jest Gala Met? Para mocarska z Asgardu znalazła zwycięski wygląd” – napisał.

Być może nadszedł czas, aby Chris zaczął trochę głośnego trollingu, po kilkukrotnym wyjęciu go dla swojego młodszego brata, 32-letniego Liama.

W styczniu dokuczał Liamowi w jego urodziny, Opublikuj zdjęcie bez koszuli podrzędny Igrzyska głodowe gwiazda.

„Wszystkiego najlepszego @liamhemsworth, mam nadzieję, że w tym roku w końcu zadbasz o formę i zadbasz o siebie” – napisał, zanim zaoferował mu 10% zniżki na jego biznes fitness, Centr.

Miesiąc temu Kris zastrzelił Liama, kiedy nazwał go „fanem”.

„Niedawno spotkałem tego małego chłopca, przypominało mi to moje młodsze ja. Chris napisał wraz z Zdjęcie męża.

„Nalegałem na podobieństwo i zapewniałem go, że nikt inny nie miał takiego wyglądu.

„Miło było cię poznać Leon. Powodzenia w przyszłości.”