Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

James Cromwell wbija się w protest przy kasie Starbucks

O rany, gdybym miał pięciocentówkę za każdym razem, gdy pisałem ten który adres …

Nominowany do Oscara aktor James Cromwell był widziany w tym tygodniu w sklepie Starbucks w Nowym Jorku. Cromwell podjął ten krok w ramach zorganizowanego protestu PETA; Cromwell i jego koledzy trzymali się, że tak powiem, Starbucks, jeśli chodzi o decyzję firmy o pobieraniu od klientów dodatkowych opłat za roślinne alternatywy mleka.

Aktywista i wygadany aktor, przyklejony do blatu, powiedział między innymi: „Kiedy przestaniesz osiągać ogromne zyski, podczas gdy cierpią klienci, zwierzęta i środowisko?”.

Przyjechała policja i kazała protestującym odejść, po czym Cromwell i reszta grupy się rozproszyli. Zanim mogli to zrobić, skandowali „Ratuj planetę, ratuj krowy. Zatrzymaj wysyłkę warzyw teraz!”

Cromwell, nominowany do Oscara dla najlepszego aktora drugoplanowego za swoją pracę w 1995 roku soczystybył również widziany w filmach takich jak Człowiek-pająk 3I Sekret LAI Star Trek: Pierwszy kontakt. Ostatnio wystąpił gościnnie w HBO Dziedziczenie. Nagradzana praca Cromwella w soczysty, gdzie grał dobrego rolnika, zainspirowała go przede wszystkim do zostania wegetarianinem. W 2017 r. Cromwell Aresztowany W San Diego w proteście przeciwko Sea World i ich traktowaniu orek.

Cromwell nie jest jedyną gwiazdą, która poparła sprawę. W zeszłym miesiącu były Beatle Paul McCartney napisał list Do dyrektora generalnego Starbucks z prośbą o zaprzestanie pobierania dodatkowych opłat za wegańskie produkty mleczne. „Muszę powiedzieć, że to mnie zaskoczyło” – napisał, zauważając, że w Wielkiej Brytanii nie ma żadnych dodatkowych kosztów za te produkty. „Uprzejmie proszę o rozważenie tej polityki również w Starbucks USA”.

Jak dotąd żadna z gwiazd nie miała szczęścia, by seria odwróciła tę politykę. Możesz obejrzeć jakiś protest Cromwella tutaj.