Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

„Chris Wallace skrytykowany za to, że zapytał Adama Drivera, jak wygląda”.

„Chris Wallace skrytykowany za to, że zapytał Adama Drivera, jak wygląda”.

Siedzi na miejscu kierowcy.

Podczas niedawnego wywiadu z Chrisem Wallace’em z CNN Adam Driver został zapytany, czy „nie wygląda jak typowa gwiazda filmowa” i czy pomogło to, czy przeszkodziło mu to w karierze w Hollywood.

według Poczta nowojorska, Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy 40-letni aktor wydawał się zaskoczony obrotem, jaki przyjął ankieter, ale odpowiedział: „Patrzę na to, jak wyglądam. Nie mogę tego zmienić, więc myślę, że mi to pomogło”.

„The New Yorker” również nazwał mnie „końską twarzą” – kontynuował. „Pamiętam, jak czytałem jednego recenzenta [who said]„Jego agent prawdopodobnie nie wie, czy umieścić go w filmie, czy w Kentucky Derby”. Jeśli więc wierzysz w dobrą rzecz, musisz wierzyć w złą rzecz. „Staram się niczego nie wchłaniać”.

Fani kierowców szybko w mediach społecznościowych skrytykowali Wallace’a, który w grudniu 2021 r. opuścił Fox News po 18 latach.

„Ten facet przeprowadzający wywiad z Adamem Driverem to jakiś łotr, prawda?” jeden z fanów opublikował post na X, wcześniej znanym jako Twitter.

„Faceci tacy jak Chris Wallace wyglądają jak żółwie, patrzą na laski takie jak Adam Driver i mówią im w twarz: «dlaczego nie wyglądasz jak Robert Redford», to naprawdę pokazuje, jak głupi są mężczyźni” – inny fan Driver ostro skrytykował komentarze. Doświadczony dziennikarz.

„Chris Wallace ma czelność powiedzieć coś na temat wyglądu Adama Drivera, kiedy wygląda jak szaleniec” – stwierdziła kolejna fanka, dołączając do tego oświadczenia zdjęcie 76-letniego Wallace’a.

Inny fan zamieścił fałszywe podsumowanie wywiadu, pisząc:

„Adam Driver: Kiedyś mogłem dyskretnie obserwować i rozpoznawać sposób, w jaki zachowują się i reagują różni ludzie, a teraz jest to trudniejsze, ponieważ jestem bardziej rozpoznawalny.

Chris Wallace: Masz na myśli, że jesteś taki brzydki?

Podczas swojego występu w serialu Wallace Max, Kto rozmawia z Chrisem Wallace’em?Driver opowiedział o swojej roli w filmie biograficznym Enzo Ferrari w reżyserii Michaela Manna, Ferrariktóry w kinach pojawi się 25 grudnia. Kierowca wciela się w tytułowego bohatera. To nie pierwsze żenujące publiczne wystąpienie Drivera podczas promocji filmu, ponieważ wcześniej zszokował publiczność na festiwalu filmowym, mówiąc „pieprz się” do mężczyzny, który nazwał film „tandetnym”.

READ  Charlie Teo i jego dziewczyna Tracy Griffith obserwowali gwałtowny spadek w Waszyngtonie

Driver opowiedział także o swojej roli nikczemnego Kylo Rena w filmie Gwiezdne Wojny filmów i powiedział, że „nigdy nie ignoruje” faktu, że Ren zabił jego ojca, Hana Solo (Harrison Ford).

„Każdego dnia ktoś mi o tym przypomina”. dziewczyny – powiedział młody człowiek.

Po tym, jak Wallace odpowiedział: „Mówisz poważnie?”, kierowca odpowiedział: „Nie codziennie, ale tak. Kiedyś zdarzało się to częściej, ale teraz może raz w miesiącu ktoś mi mówi, że zabiłem Hana Solo”.

Choć Driver powiedział, że samo kręcenie tej sceny nie wydaje się „trudne”, niemniej jednak było to „bardzo emocjonalne kręcenie z Harrisonem”.

„Harrison był bardzo hojny i troskliwy. To był dla mnie wspaniały moment podczas kręcenia zdjęć, mimo że była to jego śmierć” – dodał.

Artykuł ten pierwotnie ukazał się na Poczta nowojorska Zostało powielone za zgodą.