Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Co jest w telewizji, od 30 kwietnia do 1 maja: Nieposkromiony koniec

Anthony Mackie, reżyser Carrie Skogland, Adibeiro Audi na planie The Falcon And The Winter Soldier

Anthony Mackie, reżyser Cary Skogland, w zestawie Adepero Oduye Sokół i Zimowy Żołnierz
obrazek: Chuck Zlotnik / Marvel Studios

Oto, co dzieje się w świecie telewizji w piątek 30 kwietnia i sobotę 1 maja. Czasy w strefie GMT.


Najwyższe wybory

Marvel Studios Assemble: The Making of the Falcon and the Winter Soldier (Disney + piątek 03:01): Teraz, gdy jest to druga seria Marvel Disney + Pod jego pasemI Kompilacja Marvel Studios Wraca, by zabrać widzów za kulisy Sokół i Zimowy Żołnierz, Tak jak po zakończeniu WandaVision. Będzie zawierał ekskluzywne nagrania na wystawie, wywiady z obsadą i ekipą oraz inne zabawne szczegóły. Trzymam kciuki za Kamea Julia Louis-Dreyfus.

Niezwyciężony (Amazon Prime Video, piątek, 12:01, koniec sezonu): Sezon 1 animowanego dramatu o superbohaterach kończy się ósmym odcinkiem „Where I Really Come From”. W nim Nolan, aka Omni-Man (JK Simmons) i jego syn Mark, znany również jako Invincible (Steven Yeun), stają w obliczu trudnej konfrontacji, która kończy się zmianą przebiegu całej serii. Znajdź weekendowy wywiad z twórcą i autorem komiksów Robertem Kirkmanem.

Regularne pokrycie

Wieczór filmowy

Tom Clancy bez żalu (Amazon Prime Video, piątek, 00:01): „Od czasu do czasu, Bez poczucia winy Systematycznie ustawia sekwencję akcji, która pasuje do Michaela B. Jordan, tak jak wtedy, gdy agent uwięziony za poważne przestępstwo wciąga do swojej celi oddział zamieszek w celu bójki. Jednak znaczna część filmu czerpie inspirację z nudnej sekwencji otwierającej, która jest ponurą, głęboką akcją graną w mało kontrastowych odcieniach ”. Przeczytaj resztę recenzji Jesse Hassengera na temat Bez poczucia winy. Wyreżyserowane przez Stefano Solimę, Bez poczucia winy W rolach głównych występują także Jimmy Bell, Judy Turner Smith, Jay Pearce i Lauren London.

Mitchells vs. Maszyny (Netflix, piątek 03:01): Ta komedia informatyczna w reżyserii Mike’a Ryandy opowiada o dysfunkcyjnej rodzinie, która ostatecznie ratuje Ziemię przed powstaniem robotów podczas podróży. W obsadzie głosowej znaleźli się Abbey Jacobson, Maya Rudolph, Danny McBride, Olivia Coleman, Eric Andre, Chrissy Teigen, John Legend i Conan O’Brien.

Uczeń (Netflix, piątek 03:01): Ten dramat wykonawczy został wyprodukowany przez Alfonso Cuarona i rozgrywa się we współczesnym Bombaju. Świadczy o tym, jak muzyk Sharad Nirorkar poświęcił się zostaniu piosenkarzem klasycznym. Podąża za tradycjami i systemami swoich mistrzów, mentora i ojca, ale w miarę upływu lat Sharad zastanawia się, czy może osiągnąć to, do czego dąży. Napisany i wyreżyserowany przez Caitanyę Tamhane, obsada obejmuje Aditya Modak, Arun Dravid, Sumitra Bhave, Deepika Bhide Bhagwat i Kiran Yadnyopavit. Znajdź recenzję tego filmu AA Dowd później, dzisiaj.

Dzikie liście

Wybrzeże Komarów (Apple TV + piątek 00:01, premiera serialu): Podobnie jak obojętna bohaterka Allie Fox (Justin Theroux), Wybrzeże Komarów Często jest próżny, ponieważ nie ma substancji, która mogłaby wspierać swój prestiż. Dreszczowiec jest pięknie sfilmowany i wykonany, ale pod względem treści lub sensownych historii wydaje się pusty ”. Przeczytaj komentarz Saloni Gajjar na temat Wybrzeże Komarów. Na podstawie powieści Paula Therouxa Wybrzeże Komarów W rolach głównych Melissa George, Logan Bulch i Gabriel Bateman. Premiera ma dwa odcinki, a nowy odcinek wypada w każdy piątek.

Niewinny (Netflix, piątek 03:01): Ten hiszpańskojęzyczny thriller, stworzony przez Harlana Cobena, jest oparty na jego powieści pod tym samym tytułem z 2005 roku. W nim Matteo próbuje zacząć od nowa ze swoją żoną Olivią, dziewięć lat po tym, jak przypadkowo zabił mężczyznę, ale nagłe nowe wydarzenia blokują ich plany. W serialu występują Mario Casas, Alexandra Jimenez, Jose Coronado, Ura Garrido, Gonzalo de Castro i Juana Acosta.

McGiver (CBS, piątek, 20:00, finał serialu): W ostatnim odcinku tego dramatu „Porwanie + Pamięć + Czas + Fajerwerki + Rozproszenie” Mac i Riley znikają i budzą się 24 godziny później na polu kukurydzy, nie pamiętając, jak się tam dostali. Gdy zbliża się zegar, muszą rozwikłać tajemnicę kryjącą się za ich miejscem pobytu i pracować nad wyeliminowaniem nanoskalowych wyłączników ze swoich ciał. McGiver W rolach głównych Lucas Till, Tristen Mays, Justin Hayers, Meredith Eaton i Henry Ian Cusick.

READ  Znany autor Wilbur Smith zmarł w wieku 88 lat | Wilbur Smith