Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Co ogłosi Apple we wtorek 20? Przewidywania dotyczące IMac, iPada Pro i iOS dla Spring Loaded

Jabłko ’SprężynowyWydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:00 czasu pacyficznego we wtorek 20 kwietnia. W ciągu ostatnich kilku lat tradycyjne wydarzenie konsumenckie zmieniło się w pierwszej połowie roku o rozsądną kwotę, nie wspominając o wpływie pandemii koronawirusa nie tylko na Apple, ale na całą branżę elektroniki użytkowej.

W pewnym sensie „ Spring Loaded ” będzie powrotem do normalności dla Tima Cooka i jego zespołu, przywracając harmonogramy wydań do systemu. Innymi słowy, wpływ na rok 2020 będzie wymagał więcej niż jednego głównego pomysłu, aby się otrząsnąć. Od niedoboru chipów i zakłóceń linii dostaw, po makroekonomiczne zmiany w gospodarce i wzrost pracy z domu, dysk przeniósł się w nowe miejsce. Czy Apple wciąż jest na dobrej drodze do celu?

„Spring Loaded” będzie naszą pierwszą wskazówką. Czego więc możemy się spodziewać?

iPad Pro i iPad Mini

Mars zawsze był polem dla rodziny iPadów. Ponieważ zeszłoroczna aktualizacja linii iPadów Pro była dość częstą aktualizacją, aby nadążyć za oczekiwaniami, oczekuje się, że Apple wypchnie łódź nieco bardziej na zewnątrz dzięki tegorocznej premierze.

Będą dwie główne zmiany, na które trzeba uważać, Apple Pencil. Jeśli chodzi o to drugie, rozmowa o aktualizacji Apple Pencil jest zgodna zarówno z technicznym ujęciem logo Apple w logo wydarzenia, jak iz zawieszeniem, które przywodzi na myśl ideę dzioba; Pojawia się również w konkurencyjnych produktach. W przypadku tego pierwszego, większy 12,9-calowy iPad Pro mógłby być pierwszym iPadOS, w którym zastosowano nowy panel Mini LED, zapewniający żywszą gamę kolorów oraz głębszą czerń niż obecne ekrany.

IPad Mini ma być często aktualizowany. Wersja 2019 była pierwszą od 2015 roku dla smukłego tabletu. Ekran może być tutaj w centrum uwagi, nie ze względu na materiał, ale rozmiar. IPad Mini ma obecnie stosunkowo masywne ramki, więc zdecydowanie większy ekran o tym samym współczynniku kształtu jest na kartach.

Znaki lotnicze

Nie, szczerze, to jest wydarzenie Apple, na którym uruchamiane są geotagi. To jest to. Wszyscy byli pewni, że to pierwsze też było, ale nie, tym razem naprawdę mamy to na myśli …

I oczywiście dołączenie nowych hooków do iOS i rozszerzenie programu „Find My …” sprawiło, że AirTags wreszcie się pojawił.

iOS 14.5

Ponieważ światowa prasa technologiczna skupia się na Apple w ciągu dnia, myślę, że Apple da aktualizację iOS 14.5 nieco więcej uwagi niż inne wydania punktowe systemu operacyjnego smartfonów. I słusznie, iOS 14.5 zapewnia kilka ważnych narzędzi, które koncentrują się na prywatności użytkownika i oferują właścicielom większą kontrolę osobistą.

Nie widzę, aby Tim Cook odrzucał okazję do wzmocnienia przesłania o podejściu Apple do prywatności przy tak wielu obserwujących go ludziach.

iMac jest na pokładzie

Po wypuszczeniu Apple Silicon MacBook Air, MacBook Pro i macMini, El Guquerati uznał, że rekordy pokazały, że komputery Mac z M1 przewyższają podobnie wycenione komputery z systemem Windows 10. Apple powiedział, że wszystkie produkty Mac będą działać na Apple Silicon do końca 2022 roku.

Dowody sugerują, że iMac będzie następną aktualizacją i powinien być taki sam jak chip M1, ale być może z lepszym chłodzeniem i większą szybkością, aby zaoferować większą wydajność komputera stacjonarnego.

Jeśli chodzi o możliwości zaktualizowanego MacBooka Pro, myślę, że prawdopodobnie zostanie on zaprezentowany na WWDC w 2021 roku w czerwcu, chociaż jeśli Apple chce wzmocnić dominujące liczby stworzone przez Apple Silicon, może również wypuścić w tym tygodniu … Ale Wydaje się, że wydarzenie jest już zatłoczone.

Nie zapomnij

Istnieje wiele urządzeń peryferyjnych, które mogą wyświetlać aktualizacje i uruchomienia. Chociaż jest bardzo mało szczegółowych informacji, nie byłoby całkowicie zaskakujące, gdyby zobaczył AirPods 3, nowy Apple TV, wspomniany MacBook Pro o przekątnej 13 cali lub 16 cali i kto wie, jaki jest stan takich samochodów jak Apple Car i Zestaw słuchawkowy VR w.

Wydarzenie Apple Spring Loaded rozpocznie się o godzinie 10 rano czasu PDT we wtorek 20 kwietnia transmisją na żywo w witrynie Apple..

Przeczytaj najnowsze nagłówki z Cupertino w Apple Loop …

READ  Jak zrobić pościel w kocu