Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Pierwsza partia konsol DecaMove trafi dzisiaj do sprzedaży

Megadodo Games właśnie osiągnęło kamień milowy w rozwoju linii urządzeń wirtualnej rzeczywistości DecaGear. Firma wciąż pracuje nad mistrzostwemSłuchawki DecaGear 1, Ale przygotowuje się do otrzymywania żądań dotyczących pierwszego uruchomienia kontrolerów ruchu DecaMove.

W zeszłym roku Megadodo Games wyszło znikąd i ogłosiło zestaw słuchawkowy VR i kontroler ruchu. Firma szybko zaczyna przyjmować zamówienia wstępne na urządzenia, które planuje wysłać na początku tego roku. Rozwój sprzętu trwa trochę dłużej niż oczekiwano, ale konsola DecaMove jest prawie gotowa do pracy.

DecaMove wisi na twoich biodrach i zapewnia dodatkowy poziom wierności ruchu w grach FPS. DecaMove śledzi kierunek twojego biodra i oddziela głowę i dłonie od kierunku ruchu, zapewniając bardziej naturalne odczucia. Wyślij Migadodo Wersje Bloggera DecaMove W zeszłym miesiącu reakcja była zdecydowanie pozytywna.

Od dzisiaj możesz ubiegać się o wydanie DecaMove Standard Edition. Megadodo sprzedaje urządzenia w formie wyprzedaży podobnej do Kickstartera, a pierwsi darczyńcy otrzymują ogromny rabat. Pierwszych 5000 zwolenników otrzyma swoje urządzenia w czerwcu, a druga partia zostanie wysłana w lipcu.

Megadodo pobiera 59 USD za zamówienia w przedsprzedaży na standardową edycję DecaMove. Otrzymasz również zniżkę na zestaw słuchawkowy DecaGear 1, kiedy pojawi się jeszcze w tym roku. Kontroler DecaMove jest kompatybilny z Dowolne słuchawki, które współpracują ze SteamVR.

READ  Jak Intel Meteor Lake wspiera zrównoważony rozwój