Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Co ujawnia ostateczna lokalizacja Lokiego o wielkim złoczyńcy?

Mówiąc o posągach Strażnika Czasu, wyraźnie intryguje nas czwarta postać rozbita na ziemię. Co możesz o tym powiedzieć?

Niestety nie mogę nic o niej powiedzieć, ale odpowiedzi przyjdą.

Przyglądając się bliżej niektórym z tych nieruchomych obrazów, na podłogach jest wiele szczegółów, których tak naprawdę nie widzimy w odcinku. Jest tam wpisana łacina, jak słowo Przemówienie Co, jak sądzę, jest odniesieniem do urzędu kanclerza rzymskiego-albo TVA. logo Od „Cały czas, zawsze”. Co tam jest?

Innym ważnym wizualnie tematem tego miejsca, który odnosi się do tego, co opisujesz, jest to, że powinno mieć funkcjonalną jakość, taką jak Temple to Time. Oprócz tego, że był architektonicznym pomnikiem swojej próżności, musiał również pokazać to wyjątkowe skupienie na badaniu, rozumieniu, obserwacji i manipulowaniu czasem. Tak więc różne łacińskie kalendarze, astrolabia i mały okultyzm na jego biurku emanują z zegarmistrzostwa – mierzenia czasu. To są rzeczy, których szukaliśmy, aby stworzyć inne bardziej funkcjonalne odniesienie do sztuki. Zasadniczo mamy dużą wyobrażoną przestrzeń czarnej asteroidy wewnątrz mgławicy, a następnie mamy gotycką architekturę i wielokulturową horologię. I te rzeczy się zderzają.

Wiem we wcześniejszej wersji końca, że ​​nasi bohaterowie Loki i Sylvie mieli walczyć ي „Seria największych wojowników na całej linii czasu”. Czy to dlatego w twoich planach część zamku nazywana jest Salą Bohaterów?

To była pozostałość tej wersji. Skończyło się na tym, że chodziło bardziej o tę dużą poczekalnię z windą, która ma ogromne, wyszukane astrolabium na podłodze i zegar na suficie. I są połączone [through] ruchy przekładni.

Mam dla ciebie filozoficzne pytanie dotyczące scenografii. Wokół tego zamku jest kilka kominków, a na podłodze widzisz te same rzeczy, które masz w gzymsie kominka – małą łopatę i miotłę itp. Kiedy na końcu czasu umieścisz coś takiego w zamku, czy wyobrażasz sobie, że to on czyści swój własny kominek? A może umieszczasz go tam, ponieważ wydaje się dziwne, że masz kominek bez tych narzędzi?

READ  Zauważyłem Natalie Portman w Imperial Hotel w Sydney

Może to być jedno lub oba! Ta grupa była jednak dość wymagająca. nie biuro, [which] Będzie to miało wpływ na nasze życie. W holu było jeszcze trudniej, ponieważ był tam ogromny kominek i żadnych innych ubrań. Aby odpowiedzieć na twoje pytanie, sprowadza się do charakterystyki, a jak mówisz, co ta osoba robi w tej przestrzeni? Czasami chodzi tylko o to, aby ta rzecz się nie rozpraszała Nie tam. W przypadku biura myślę, że to pierwsze. Nie wiem; Ktoś wysłany z TVA – Casey zostaje wysłany z TVA do czyszczenia kuchenki. Czy Casey wykonuje za niego swoją pracę? Ktoś powinien to zrobić, bo mieszka w tej przestrzeni.