Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Coachella 2024: Lana Del Rey zaprasza Billie Eilish do występu z nią na scenie w duecie

Coachella 2024: Lana Del Rey zaprasza Billie Eilish do występu z nią na scenie w duecie

Lana Del Rey i Billie Eilish to duet muzyczny, o którym nigdy nie myśleliśmy, że jest nam potrzebny.

Śpiewające gwiazdy wzbudziły w fanach apetyt na więcej po tym, jak Del Rey zaskoczyła publiczność, zapraszając Eilish, aby dołączyła do niej na scenie podczas pustynnego festiwalu muzycznego Coachella, który rozpoczął się w ten weekend w Indio w Kalifornii.

Eilish wyłoniła się zza kulis przy wrzasku tłumu i zajęła swoje miejsce obok sceny Młody i piękny Piosenkarka na pozłacanym pływającym balkonie z widokiem na główną scenę.

Podczas czarującego występu duet wykonał piosenkę Eilish Oczy oceanu I Del Reya Gry wideo razem.

Po ich niespodziewanym występie Del Rey zachwycała się swoim kolegą muzykiem, który niedawno wraz ze swoim bratem i producentem Finneasem zdobył Oscara za najlepszą piosenkę oryginalną za ich przebój. Do czego jesteś stworzony? Z filmu Barbie.

„To jest głos naszego pokolenia, głos waszego pokolenia” – Del Rey powiedział tłumowi. „Jestem wdzięczny, że stoi teraz obok mnie i śpiewa jej moją ulubioną piosenkę”.

Zawstydzona komplementem Eilish odpowiedziała żartobliwie: „Zabierz mi to cholerstwo sprzed twarzy!” Zanim się roześmiali, zdobywczyni Oscara powiedziała, że ​​Del Rey jest jednym ze źródeł jej inspiracji.

„Po to właśnie istnieje połowa z was, dranie, łącznie ze mną!” – powiedziała publiczności. „Lana Del Rey, chłopaki, chodźcie!”

Niespodziewany duet pojawił się po tym, jak w listopadzie Del Rey pojawiło się wideo, w którym temu zaprzeczyła Dziwny harfiarz Że trwają prace nad współpracą lub występem z Eilish.

„Kocham to, bardzo to kocham” – powiedziała. niegodziwcy Piosenkarka, która kiedyś miała Del Rey jako osłonę ekranu blokady swojego telefonu.

„Nie mam żadnych wskazówek ani potwierdzeń na temat współpracy z Billie, ale czuję, że nasza kariera przypomina współpracę. Ale na pewno fajnie byłoby znaleźć się w studiu z nią i Finneasem”.

READ  Adobe Express Darmowy przegląd edytora wideo online