Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Gwiazda „I'm Australia 2024”, Frankie Muniz, wyłaniając się z dżungli, zalewa się łzami

Gwiazda „I'm Australia 2024”, Frankie Muniz, wyłaniając się z dżungli, zalewa się łzami

Gwiazda Hollywood Frankie Muniz została pierwszą gwiazdą, która dobrowolnie wyłoniła się z południowoafrykańskiej dżungli.

Po trzech tygodniach wyczerpującego reality show na Channel 10 była nastoletnia gwiazda opuściła obóz z powodów osobistych w emocjonalnych scenach w niedzielnym odcinku.

W przededniu tygodnia finałowego Muniz – który był jednym z głównych talentów występujących w tym sezonie długotrwałego programu – osiągnął punkt krytyczny, radząc sobie z poczuciem winy wobec rodziny, w tym swojej żony Paige Bryce i ich rodziców. trzyletnie dziecko. Najstarszy syn Maws Moseley.

„Nie miałem pojęcia, czego się spodziewać, przychodząc tutaj” – zaczął ze łzami w oczach.

„Dziwne jest to, że nie jestem osobą emocjonalną, ponieważ byłem tak zajęty, że prawie odrętwiałem, ale czułem tu z wami wiele wspaniałych emocji.

„Moja obecna sytuacja z żoną i synem jest taka, że… jestem winny tego, że nie zauważam, co oni dla mnie robią.

„Kiedy słyszę, jak moja żona mówi, że mój syn jest smutny, bo nie bawię się z nim w ciężarówkach, zdaję sobie sprawę, że jestem w domu od wielu dni, a kiedy jestem w domu, nie ma mnie, jestem w pełni przygotowany na przyjazd .”

Zakończył swoje przemówienie słowami: „Jestem gwiazdą, zabierzcie mnie stąd”.

Podczas emocjonalnego pożegnania Muniz złożył także hołd współtowarzyszom obozu, mówiąc im, że nigdy w życiu nie śmiał się tak bardzo.

the Malcolm w środku Aktor dodał, że dzięki temu doświadczeniu „zmienił się” na lepsze jako człowiek.

„Teraz znacie mnie, prawdziwego mnie” – powiedział.

„Chcę być znana tylko z tego, że jestem najlepszym ojcem, najlepszym mężem i, miejmy nadzieję, dobrym przyjacielem”.

Na początku odcinka Muniz ogarnął wzruszenie po otrzymaniu entuzjastycznego listu od żony, w którym napisała o tym, jak bardzo tęsknił za domem.

Rozmawiając później z producentami Tuktukake, Muniz powiedział, że jest „zły” na siebie, że poświęca czas swoim bliskim za coś oczywistego.

READ  Polski mistrz kasowy zmierzy się z rosyjskim przywódcą w thrillerze „Putin” (ekskluzywny zwiastun)

„W tej chwili mam wymówkę, ale jestem na siebie zły, kiedy… On był „Byłem z nim bardzo zajęty w domu” – powiedział.

„Tęskniłem za jego trzecimi urodzinami, kiedy tu był. Tęskniłem za pierwszym razem, gdy chodził. Pierwszy raz, gdy mówił. Brakowało mi tego wszystkiego”.

„Pracowałem… albo myślałem, że robię coś, co powinienem był robić”.

W ostatnich odcinkach Muniz dał do zrozumienia, że ​​pragnie ponownie połączyć się z żoną, którą poślubił w 2020 roku, po tym, jak wyjechała bez niego na wakacje.

„Jeśli odejdę raczej wcześniej niż później, może będzie lepiej” – powiedział w zeszłym tygodniu.

Autorefleksja Muniza niewątpliwie go zaskoczyła, a gwiazda powiedziała portalowi news.com.au, że przed udaniem się do dżungli częściej mówił „zabierz mnie stąd” podczas wyzwań związanych z jedzeniem.

„Jem najbardziej wybredną żywność na świecie” – powiedział wówczas.

„Wchodząc w tę sprawę, wszyscy pytają: jakie są twoje obawy?” Trochę się wszystkiego boję. Wysokości. Nie chcę się niczym ugryźć.

„Ale tak naprawdę nie chcę im mówić, kim są moi prawdziwi przyjaciele, ponieważ prawda jest taka, że ​​jeśli położą truskawki na talerzu, wyjdę”.

Gdzie indziej weteranka branży showbiznesu Denise Drysdale była pierwszą gwiazdą, która została wyeliminowana z dżungli w zeszłym tygodniu, a za nią w czwartkowy wieczór uplasowała się Candice Warner.

Jestem gwiazdą… zabierz mnie stąd! Kontynuacja w poniedziałek o 19:30 na Channel 10