Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Coles Buys in Match Supermarket Checkout Pouch ma uspokajającą wiadomość dla kupujących

Kto by pomyślał, że ten prosty nawyk przy kasie w supermarkecie może być tak kontrowersyjny?

Meteorolog z amerykańskiej telewizji, Ryan Vaughan, zadziwił kupujących, gdy ujawnił na Facebooku, że wszyscy źle używamy plastikowych przekładek kasowych.

ikona aparatuAmerykański meteorolog Ryan Vaughan zaskoczył kupujących, gdy ujawnił na Facebooku, że wszyscy źle używamy plastikowych przegródek do kas. kredyt: Facebook

Według Vaughana powszechna praktyka umieszczania ich wzdłuż w celu oddzielenia produktów od następnego kupującego jest po prostu błędna.

Zamiast tego wszyscy powinniśmy ustawić go pionowo.

„Jestem dziś wieczorem w sklepie i zauważyłem, że niektórzy z was nie wiedzą, jak używać rozgałęźnika. Trzeba włożyć długie drogi, aby wyzwolić czujnik i zachować dystans” – napisał w poście, który od tamtej pory stało się wirusowe.

Ale jego kontrowersyjne stanowisko podpaliło internet – a nawet wywołało reakcję Coles w Australii, gdzie rzecznik powiedział news.com, że jego pracownicy będą służyć każdemu, kto przyjmie nową technologię.

„Przegrody kasowe firmy Cole to łatwy sposób na oddzielenie zakupów spożywczych, gdy klienci skończą zakupy w sklepie” – powiedzieli.

„Członkowie zespołu przy kasie zawsze zapewnią przyjazną obsługę klienta, niezależnie od preferowanej przez klienta metody umieszczania bariery”.

ikona aparatuAmerykański meteorolog Ryan Vaughan podpalił Internet swoją opinią na temat tego, jak używać przekładki kasowej w supermarkecie. kredyt: Facebook

Post Vaughana wywołał zdecydowaną reakcję jego zwolenników, a jeden z komentatorów żartował: „Poważnie, niektórzy ludzie śmierdzą, jeśli twoje artykuły spożywcze są zbyt bliskie ich zakupom. I to było na długo przed Covidem. Kochanie, byli tuż obok ty na półce, więc jeśli mam pretensje, to ty jesteś (sic!)

„Cóż, jestem pracownikiem sklepu spożywczego i gardzę tym kijem! Więc nie będziesz w stanie zrobić tego dobrze lub źle, ponieważ wrzucę go pod moją kasę” – napisał inny.

Pod kołnierzykiem dyskutował gorący starszy klient: „76 lat… Prawdopodobnie 10 000 razy w życiu kładłem zakupy spożywcze na pasku, żaden kasjer nigdy nie powiedział mi, że źle używam rozdzielacza – znajdź coś przydatnego, kolego. „

W odpowiedzi na potok komentarzy Vaughan napisał: „Niektórzy z was potraktowali ten zwariowany post bardzo poważnie”.

READ  Chomiki zarażają się COVID, co skłania władze do zabicia 2000 zwierząt