Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Covid-19: Hiszpan „zainfekował 22 osoby wirusem Corona” został aresztowany po tym, jak pracował w temperaturze 40 stopni Celsjusza | wiadomości ze świata

Mężczyzna został aresztowany po zarażeniu 22 osób wirusem COVID-19 – w tym trojga dzieci – po tym, jak błąkał się po jego miejscu pracy i siłowni, kaszląc i mówiąc: „Zarażę was wszystkich koronawirusem”.

Dla mnie hiszpański Policja, 40-latka, miała gorączkę powyżej 40 ° C i czekała na wynik PCR. Koronawirus choroba Sprawdź, kiedy zdarzają się wypadki.

I wydaje się, że był widziany w swoim miejscu pracy ze zdjętą maską, kaszląc i mówiąc, że będzie zarażał ludzi.

Hiszpańscy funkcjonariusze policji aresztowali mężczyznę w Manacor na Majorce po tym, jak rozpoczęli śledztwo w sprawie wydarzeń pod koniec stycznia.

W tym momencie śledczy słyszeli o wybuchu epidemii Koronawirus choroba Spowodowany przez kogoś, kto ukrywał swoją chorobę.

W oświadczeniu policja stwierdziła, że ​​w dniach poprzedzających wybuch epidemii u mężczyzny pracującego w „znanej” instytucji w Manacor objawy wystąpiły, a jego koledzy zaczęli się niepokoić.

Przypuszczalnie dana osoba odmówiła powrotu do domu, ale po zakończeniu pracy poszła na test COVID.

Jednak następnego dnia wrócił do pracy i na siłownię.

Koledzy i właściciel siłowni powiedzieli tej osobie, aby poszła do domu, ponieważ może to być zaraźliwe, ponieważ funkcjonariusze w tym momencie powiedzieli, że ich temperatura przekroczyła 40 stopni Celsjusza.

W tym czasie – kiedy czekał na swoje wyniki – mężczyzna rzekomo odwrócił się, kaszląc z opuszczoną maską i ogłaszając, że zarazi ludzi.

Jego test później powrócił z wynikiem pozytywnym, a jego koledzy przeszli później.

Stwierdzono, że pięć z nich miało również pozytywny wynik Korona wirus, Co z kolei zaraża wielu członków rodziny – w tym troje dzieci.

Policja powiedziała, że ​​trzy osoby z siłowni mężczyzny zostały zarażone, a także przekazali wirusa krewnym – w sumie obserwowali, jak 22 osoby zachorowały na COVID z powodu działań mężczyzny.