Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Czarna wdowa siedzi na haju na zgniłych pomidorach! Fani to uwielbiają!

Czarna Wdowa Wreszcie tutaj, naprawdę tym razem! Przysięgam, że niektórzy szczęśliwcy już widzieli ten film! Czarna Wdowa Ma wysoki wynik w Rotten Tomatoes i wygląda na to, że ludzie naprawdę lubią ten film!

Co ludzie mówią o filmie?

Cóż, oczywiście nie powinieneś oczekiwać, że będzie jak tradycyjny podziwiać Film. Ma to sens, ponieważ pod każdym względem Natasza nie ma supermocy. Jest niesamowicie utalentowaną wojowniczką, ale nie ma żadnych mocy.

Wygląda na to, że ludzie porównują ten film do filmu szpiegowskiego bardziej niż typowy نموذج MCU Film. Ma to jednak sens i nie ma w tym nic złego. Jeśli ma poziom polerowania Marvela, nie ma wątpliwości, że jest dobry. To po prostu coś, czego ludzie powinni być świadomi.

Poza tym krytycy chwalą aktorstwo Johanssona, ale jedna osoba wydaje się błyszczeć nawet nad gwiazdą. Florencja Boge Jest pod każdym względem niesamowity. Wygląda na to, że Marvel wybrał godną Jelenę. To świetna wiadomość, ponieważ wygląda na to, że utknie, gdy wymienisz kredyty na Black Widow.

Jedyną rozczarowującą częścią filmu wydaje się być złoczyńca, Taskmaster. Fani byli już podejrzliwi, gdy zobaczyli, jak ujawnia się jego projekt. Ich obawy nie rozwiały się, gdy zobaczyli go w przyczepie. Brzmi, jakby to nie było straszne, po prostu nie… niesamowite.

Poza tym film wydaje się mieć wiele akcji, które fani Marvela z pewnością pokochają. Być może pomaga to, że jest to pierwszy film Marvela, jaki widzieliśmy od dwóch lat! Jasne, mamy serię Disney+, ale to nie to samo.

Jeśli chodzi o Czarna WdowaOcena? Teraz wynosi 85%! Teraz źle!

Jeśli nie możesz czekać z zamówieniem do 9 lipca Czarna Wdowa udać się do Disney +! Loki ma już trzy odcinki! Możesz też zobaczyć całość WandaVision A Jastrząb i Zimowy Żołnierz!