Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Czerwcowe wydarzenia w Bibliotece Publicznej FDF (audio)

Ian Stapleton dołącza dziś do KFIZ, aby omówić:

  • Letni program czytania: Nasz roczny program rozpoczął się wczoraj. Program obejmuje możliwość wygrania nagród dla wszystkich grup wiekowych, jeśli zarejestrujesz swoje minuty online lub papierowymi kartami. Jest to również ważny sposób dla rodziców, aby zachęcić dzieci do kontynuowania czytania w okresie letnim i zapobiec „letniej poślizgu”. Oznacza to również lato pełne ekscytujących zajęć, wszystko za darmo.
  • Pokazy Wonder Wednesday: W każdą środę czerwca bibliotekę odwiedzi inny artysta, zaczynając od niesłyszących artystów Magic Morgan i Liliany. Wymaga to biletu, który należy odebrać w bibliotece (bezpłatnie), zanim się skończy.
  • Pokój ucieczki Małej Syrenki, 8-10 czerwca: Dzieci w wieku szkolnym i ich rodziny są zaproszone do pomocy Ariel w odzyskaniu głosu po tym, jak został skradziony! Zbiegło się to w czasie z premierą remake’u tego kultowego filmu na żywo.
  • Konkurs na zakładki dla wszystkich grup wiekowych (od teraz do 13 sierpnia): Każdy jest zaproszony do stworzenia wyjątkowej zakładki; Nagrody zostaną przyznane
  • Zajęcia plastyczne dla dorosłych: Wieczorne zajęcia rzemieślnicze rozpoczynają się 12 czerwca, kiedy uczestnicy tworzą Decoupage Hearts 4 lipca, a Good Natured Crafts powraca 20 czerwca, kiedy tworzymy mini kwiat prasowy
  • Historia w domu: Anne Kasubowski opowie o tym, jak badać polskich przodków w rejonie Fond du Lac oraz o tym, czym polscy imigranci w Wisconsin różnią się od innych części kraju.
READ  Charlie Teo i jego dziewczyna Tracy Griffith obserwowali gwałtowny spadek w Waszyngtonie